Võilill, takjas ja vähk

3
37991

1Võilille ja takjaga vähi vastu

Takjajuured
Foto: Prodigal Gardens

Taimetark ja nõelraviarst Michael Tierra, kes on praktiseerinud Californias pea 30 aastat, kirjutab sellest kuidas ta oma vähihaigetele patsientidele soovitab juua võilille- ja takjajuure teed.

Ta räägib, et näitekst selliste haiguste puhul nagu artriit ja vähk, on vaja  põletikuvastaseid ja verd puhastavaid ravimeid. Siis on nii võilille- kui ka takjajuur kaks peamist tema poolt patsientidele kirjutatavat ravimtaime, kuna need teevad seda õrnalt. Ta on tundma õppinud maailmas sadu erinevaid taimi ja arvestanud nende kättesaadavust, hinda, maitseomadusi (mis on äärmiselt oluline, sest inimesed, kellel on vähkkasvaja, peavad olema suutelised seda ravimtaime kuu aja jooksul vähemalt kolm korda päevas manustama). Suure tõenäosusega ei ole meie planeedil ühtegi teist kahte sellist lihtsat ja võimsat vähivastast ravimtaime, kui seda on võilill ja takjas.

Lisaks räägib ta veel, et võilille- ja takjajuur ei ole mitte ainsad ravimtaimed, mida ta kasutab. Tema isiklik alternatiivravi “Elu tee” – “Essiac tee” segu koosneb nendest kahest taimest koos pau d´arco, Oregoni viinamarja (Mahonia aquifolium) ja punase ristikuga (Trifolium Pratense),  mida ta enamikul oma vähihaigetel patsientidel juua soovitab. Peale selle on ravil äärmiselt oluline osa kasutada ka meditsiinilisi seeni ja hiina toonikuid nagu reishi seened (Jaapanis tuntud Reishi nime alla ja Hiinas Ling Zhi) kirju tagel/kõbjas (Coriolus versicolor), ja kilejas hundihammas (Astragalus membranaceus) juur.

Ta on aastaid oma patsientidele neid mõlemaid ravimtaimi äärmiselt kangetes annustes välja kirjutanud ja on täheldanud suurepäraseid tulemusi, kus patsiendid tunnevad end paremini või isegi mõningate kasvajate puhul on olnud kasvajate vähenemist ning täielikku kadumist. Ta jõudis järeldusele, et paljud Briti taimetargad kasutavad ka võilille- ja takjajuure kombinatsiooni erinevate vere-, lümfide- ja maksa puhastuse korral.

Paraku ei tähenda see seda, et võilille, takja või mõne teise üksiku ravimtaimega saaks edukalt vähki ravida. Sama võime öelda ka “traditsioonilise” vähiravi kohta. See aga tähendab lihtsalt seda, et need taimed suudavad suurendada loomupärast füsioloogilist funktsiooni optimeerimaks keha enda võimet hävitada vähirakke ja takistada mutageensete rakkude vohamist.

Postituse edasi lugemiseks, kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelKristalliteraapia koduses miljöös
Järgmine artikkelKristalliteraapia – tee isiklik amulett
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi