Kodune tsöliaakia kiirtest – arvustus

3
6060

1Tsöliaakia tuvastamise kiirtest

Tervisetestide kodulehelt on võimalik endale muretseda terve rida erinevaid koduseid kiirteste nii tsöliaakiale kui ka laktoositalutamuse kohta, lisaks veel palju muudki. Nende testidega on lihtne ja mugav tuvastada erinevate toiduainete talumatust. Lisaks on lehel saadaval ka palju erinevaid geeniteste, millega saab kiirelt ja tõhusalt tuvastada mõne muu tervisehäda, kui sul on mõne kohta kahtlus tekkinud.

Kuna oleme eelnevalt siin lehel korduvalt kirjutanud nii gluteenist, gluteenitalumatusest ja nüüd ka hashimotost, mis on tihti seotud just gluteenitalumatuse ja tsöliaakiaga, siis otsustasime Anuga vastu võtta Tervisetestide palve proovida nendepoolset pakutavat tsöliaakia tuvastamise kodust kiirtesti ja testi kasutamise tõhususest kirjutada Hingepeeglisse ka arvustus.

Kuna meil Anuga on testi kasutamisest erinevad kogemused, siis kirjutame kumbki oma kogemuse testi kasutamise kohta eraldi.

Tagasi

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) või EE247700771001908595 (LHV) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelTaroskoop märtsikuuks
Järgmine artikkelLinaseemned kalli kreemi asemel
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi