Käisime eile Tartu Waldorfgümnaasiumi 25. tegevusaasta raames 8. klassi näidendit “Oliver Twist” vaatamas. See oli lihtsalt suurepärane ja enamgi veel.

Oliver Twist  Foto: Tartu Waldorfgümnaasium
Oliver Twist
Foto: Tartu Waldorfgümnaasium

Kui arvata, et tegemist on kooliteatriga, siis võib eeldada, et ega etteaste ajaliselt väga pikk olla ei saa. Aga lapsed koos oma lavastaja, Külli Ehastuga, viisid ettevõtmise aga täiesti uuele tasandile ning kergitasid  kooliteatri latti oluliselt kõrgemale. Näidend oli kahes vaatuses ning kestis kokku pea 3 tundi, täpselt nagu oleks Vanemuisesse või Draamateatrisse näidendit vaatama läinud.

Muu hulgas olgu ka mainitud, et mõned näidendis esinenud noortest võtsid osa ka 24.-25. aprillil Narvas toimunud keskastme kooliteatrite riigifestivalist, kust näitetrupp “6/8” tuli tagasi laureaaditiitli, eripreemia ja kahe näitlejapreemiaga.

Seega vaatama!

Kellel vähegi võimalik ning huvi seda näidendit vaadata, siis juba esmaspäeval 25. mail kell 17:00 on võimalik Tartu Waldorfgümnaasiumi tervet 8. klassi viimast korda esinemas näha Kreutzwaldi 64, kaldaauditooriumis. Pilet ainult 2€

Luban, et see on seda aega 100X ja rohkemgi veel väärt.

Näidendi dramatiseering: tundmatu autor Londonist, Paul Sepp ja Külli Ehastu.

Osades: Joonatan Ants Laidus, Toomas Samuel Silbaum, Siim Kokkota, Markus Erik Sügis, Mark Joonas Artma, Maru Arukask, Bret Lauk, Kaius Põder, Raigo Kütt, Mihkel Kullerkupp, Aare Riives, Patrick Oolberg, Mirjam Aavakivi, Merili Miku, Kelly Cassandra Mägi, Marie Johanna Janno, Iris Remsel, Elise Riin Kalju.

Väikene “treiler” ka näidendist.

Eelmine artikkelVäljakutse – 30 päeva sek…i
Järgmine artikkelUuest võimuliidust ja saamamehetüpoloogiast
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi