Kõrgelt-tunnustatud filmiprodutsendi surma tagamaadest

0
2098
Pildil A.Russo koos Nick Rockefelleriga (pilt internetist)
Pildil A.Russo koos Nick Rockefelleriga (pilt internetist)

Alljärgnev ei ole uudis ning on lihtsalt silmaringi ja võimalike võimaluste haarde laiendamiseks.

Üle maailma tuntust ja ka Hollywoodi poolt pärjatud ja hinnatud dokumentalist Aaron Russo suri 2007 aastal raske haiguse tagajärjel. Surma tegelike põhjuste üle on palju spekulatsioone.

Kuid fakt on see, et tänu oma tuntusele ja tunnustusele ka “kõrgema eliidi poolt” sattus ta sõprussuhtesse  Rockefellerite perekonnaga. Ja tänu sellele sai ta ka teada globaalse “eliidi” suurematest plaanidest inimkonna vastu. Plaani üldisem eesmärk on luua üks Maailma Valitsus (ja Uus Maailmakord NWO), mida juhiks üks pangandus-tööstus, kasutusele võtta ühine rahaühik Amero (Ameerika dollar+Euro, virtuaalne?), kaotada käibelt sularaha ja inimesed varustada kiipidega (tavameedias on sellekohast propagandat küllaga).  Mõte seisneb selles, et kiibile oleks kantud kogu inimese kohta käiv informatsioon (ka raha kohta käiv info) ning kui persoon muutub võimu jaoks ebasoovitavaks, siis on väga lihtne kiip “kustutada” ja inimene süsteemist “kaotada”.

Seega, tekib küsimus, kas tema avaldatud info Uue Maailmakorra tagamaadest ning filmimehe surm on omavahel kuidagi seotud?

Üks tema viimaseid filme

Allolevas videolõigus heidab produtsent ise sõprussuhtele pisut valgust.

http://youtu.be/Axz6xkWowZk

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkel52 nädala säästuplaan
Järgmine artikkelMobiiltelefonid loodi rahvastiku sujuvaks vähendamiseks
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi