Analüüsides 9/11 – Laiaulatusliku pettuse skeem – eestikeelsete subtiitritega – parandatud

2
5791

Parandatud subtiitrid!

Filmi võib kategoriseerida dokumentaal-thrilleriks, vaadatuna läbi inimese silmade, kes heidab pilgu ametlikule 9/11 sündmuste seletusele. Asja uurides maadleb analüüsija oma avastustega ning nende mõjudega oma isiklikule ning teda ümbritsevate inimeste eludele.

Ärimehest filmitegijaks saanud mees David Hooper võtab vaatajad kaasa sügavamale küülikuurgu, et uurida lähemalt 9/11 sündmustega seotud asitõendeid. Samuti näitab ta ära, miks omab antud 10 aasta tagune sündmus ikka veel väga tähtsat rolli.

Film on mõeldud olema huvitav, põhjalik ja samas põgus tutvustus neile, kelleni pole möödunud sündmuse asitõendite vasturääkivused jõudnud. Samuti peaks see olema sillaks 9/11 tõeliikumise ja skeptikute vahel. Ehk on mõeldud sillaks, olenemata kummal pool 9/11 tara ka ollakse.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelKontrolliühiskonna võimukontroll
Järgmine artikkelTee ise – Šokolaadi ekstrakt
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

2 KOMMENTAARI

  1. Parandasime esimese hooga vigaste subtiitritega versiooni ära. Vabandame selle apsu eest. Nüüd aga vaadake ja jagage seda kuis jaksate. Mõistlikke küsimusi esitatakse filmis.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi