Paljudel on ilmselt raske uskuda, kui mitut erinevat tehnoloogiat tänapäeval kasutatakse inimese meelte peal.

Me kõik teame, et korporatiiv-fašistliku disinformatsiooni metsiku rünnaku ja reklaaminduse käe läbi juhitakse meie tähelepanu eemale kõigest meid ümbritsevast.

Sügavamad mõjud aastakümneteks on aga nö. kaasaegsel haridussüsteemil ja sotsiaalselt kujundatava ühiskonna intelligentsuse taseme mahasurumisel (nt. fluoriid ja elavhõbe – mõjud organismile). No vaata milliseks on meid ümbritsev muutunud läbi pealesurutud informatsiooni kordamise.

Kuid on palju rohkem, mida inimestel oleks vaja teada. Näiteks elektroonilisest meeltekontrollist ja selle mõjust meile ja meie maailmale.

1. Hääletu heli

tvdees

On olemas alateadvuse programmeerimine mida saab teostada UHF või Ultra Kõrge Sageduslike signaalide abil.

Kaitseministeerium (USA) nimetab seda projekti Silent Sound Spread Spectrum (SSSS) mida samuti tuntakse nime all S-quad või Squad. Privaatsektoris tuntakse tehnoloogiat “Hääletu Alateadlik Esitlemise Süsteem” (Silent Subliminal Presentation System) nime all ning samuti on tehnoloogia antud teatud edasimüüjatele, kes kutsuvad enda SSSS-baasil põhinevaid tooteid selliste lahedate nimedega nagu Aju Kõne (BrainSpeak), Hääletud Alateadlikud Sõnumid.

Nimeta seda kuidas tahad, SSSS tehnoloogia on siiski alateadvuse programmeerimine UHF lainete abil, mille hääletu sõnum istutatakse otse inimese alateadvusesse.

Ameerika Kaitseministeeriumi poolt enam kui 20 aastat tagasi täiustatud ja 1991 aastal Lahesõja ajal Saddam Husseini vägedes teeninud Iraagi kogenematute sõdurite peal katsetatud tehnoloogia on kurjakuulutav relv, mis on loodud spetsiaalseks ülesandeks: totaalseks rahva orjastamiseks.

ribsPole oluline kas SSSS on osa täisdigitaalsest TV signaalist mis pahaaimamatult populatsiooni meeltesse tungib või ei ole osa sellest, saab seda kasutada mitme erineva süsteemi poolt. Kaasaarvatud HAARP ja GWEN mastid mis efektiivselt haaravad hetkega enda alla terve rahva.

Judy Wall ütleb: “Tegelikult aga on olemas tõendid, et USA valitsusel on plaan selle tehnoloogia ulatust laiendada niivõrd, et haaratud oleksid kõik inimesed, kõik riigid. See on võimalik saavutada ja saavutataksegi ülemere piirkondadele mõeldud juba peaaegu valmisoleva HAARP projekti abiga ja GWEN võrguga Ameerikas. Ameerika valitsus eitab kõike seda.”

SSSS on sihtmärkide jaoks tuvastamatu.

See süsteem edastab alateadliku programmi inimajule otse läbi kuulmismeele sellistel sagedustel, mida inimesed ei ole võimelised tajuma, kui heli. Selle vastu pole kaitset. Kõik siin planeedil on mõttemanipulatsiooni suhtes läbi SSSS süsteemi ühtemoodi vastuvõtlikud, kuna UHF laineid on võimalik edastada üle pikkade vahemaade läbi kaugjuhitavate allikate ning need läbivad seinu ja teisi objekte sama hästi, nagu neid polekski.

UHF on sagedus, mida on kasutatud televisiooni- ja raadiosaadete edastamise algusaegadest saati.

Kuidas SSSS töötab?

Kombineerides inimese unikaalset elektroentsefalograafilist mustrit (EEG) superarvutiga muudetakse see digitaalseks ning salvestada hilisemaks tagasikandeks läbi digitaalse UHF-i. Bioelektromagneetika erihuvide grupi väljaanne  “Resonance” toimetaja ja kirjastaja Judy Wall sõnade järgi on need arvuti poolt võimendatud EEG-d “võimelised identifitseerima ja isoleerima aju madalsageduslikud “emotsiooni jälje klastrid”, sünteesima need ja salvestama teise arvutisse.

Teisisõnu – uurides aju iseloomulikke peenmustreid sellel hetkel, kui inimene kogeb mõnd konkreetset emotsiooni, on teadlased suutnud tuvastada sellega kaasaskäivat ajulaine mustrit ja on suutelised seda nüüd paljundama. “Hiljem on võimalik need muudetud emotsiooni jälje klastrid kandma läbi UHF saatja lainete (TV ja raadiolained) otse ajju, kus nad saavad hääletult teises inimeses käivitada samad tunded”. Teisisõnu – kui ebameeldivaid tundeid nagu lootusetus ja meeleheide kantakse läbi nähtamatute raadiolainete sinu ajju, siis sind valdavadki just need samad emotsioonid. Allikas

2. Mikrolaine “karje” pealuus

Ameerika sõjavägi rahastas üht varases arengujärgus olevat mittesurmava mikrolaine relva projekti, mis tekitas helisid sinu peas.

Antud projekti nimeks on MEDUSA – Mob Excess Deterrent Using Silent Audio ja seda ei tohiks segamini ajada Pikamaa Akustilise Seadmega (Long Range Acoustic Device), mis lihtsalt heli tekitavad. See aga kasutab nn. “mikrolaine kuulmis-efekti”. Ehk siis mikrolaine kiirgust, mis peaga koostoimel on muudetud heliks. Keegi peale kiire ulatuses olija antud helisid ei kuule.

microwave-ray-gunKõnealune efekt on pikka aega olnud laborite huviorbiidis, kuid viimastel aastatel on see äratanud huvi ka sõjaväe ringkondades. Helindatud “telepaatilise kiirgusrelva” ideed mainiti 1998 aasta USA Sõjaväe uuringus.  5 aastat hiljem otsustas sõjavägi sellesse projekti pisut raha süstida.

Sierra Nevada Corporation Dr. Lev Sadovnik heidab sellele pisut valgust.

Ajukahjustuse oht

Ta märgib, et on olemas oht tervisele. Kuid suurim risk ei ole mitte kiirgus vaid hoopis ajukahjustuse oht, mille põhjustavad mikrolaine impulsi kõrge intensiivsusega šokilained. Loomulikult oleks vaja teha selle efekti kohta rohkem uuringuid. Kuid isegi kui see osutub ohtlikuks ei lõpetata analoogsete relvade arendamist. Ohvri peas, seadme poolt tekitatavast šokilainest võib saada efektiivne surmakiir.

Dr. Sadovnik teeb intrigeeriva ettepaneku: selle asemel, et kasutada suurt võimsust talumatu heli tekitamiseks, võiks kasutada hoopis madalat võimsust nö. sosina tekitamiseks, mis oleks liiga vaikne selleks, et seda teadlikult vastu võtta, kuid oleks piisav kellegi alateadlikuks mõjutamiseks.

Suunatud kiirt võiks kasutada nt. kauplustes klientidele mõeldud personaalsete sõnumite edastamiseks. Sadovnik soovitas isegi alateadlikku reklaami, alateadlikult vastuvõetavat informatsiooni kiirt. Kuigi alateadliku veenmise efektiivsus on kahtlane on siiski võimalik näha mõningate organisatsioonide huvi antud potentsiaali vastu.

3. HAARP ja GWEN mastide manipulatsioon

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJälgin ilma. Mitte traditsioonilistel lehtedel vaid tõelisi raportööre, kes teavad, mis toimub. Dutchsince annab regulaarselt teada, mida tornid talle näitavad ning ta on erakordselt täpne ilmamustrite olemuse ja asukoha ennustamisel.

Ja ilmselt see mis selle informatsioonini aitab jõuda on üleriigiline sõjaväe baaside ja valitsuse poolt paigaldatud HAARP tüüpi edastus-tehnoloogia. Lõppude lõpuks on nad avalikult tunnistanud, et tahavd aastaks 2025 omada täielikku kontrolli ilma üle.

4. EMV kiirgab kõikjal

Meid tapetakse aeg-luubis. Mikrolaine-ahi on hoiatusi üleni täis.

measureKui asetada EMV detektor selle lähedale, siis avastad, et see annab väga tugevat signaali ka mittetöötavas režiimis, eriti külgedelt. Mobiiltelefonid on nüüd juba teada, kui vähki tekitavad seadmed ja Venemaa on nende kasutamise noortel piiranud.

Läänemaailm? Kõrbe ära! “Me ei hooli, me julgeme! Ettevaatusabinõud on memmekatele!”.

Järeldus

Üsna tõsine asi. Sedasorti tehnikat on palju rohkem. Puudutasin vaid pinnapealset teemat, et inimesed mõtlema hakkaks. Ma ei ole ühelgi eelnimetatud alal ekspert vaid lihtsalt teadlik sellest, et varjatud tagamõttega keeratakse meile täiega … nagu tavaliselt.

Põhiline iva on selles, et tornid mida igale poole ümberringi püsti aetakse, ei ole ainult mobiiltelefonidele mõeldud! Traagiline.

Vastavalt ekspert Barry Trower -le peaksid mobiilimastid olema inimestest VÄHEMALT 1,5 km kaugusel. Ometigi paigaldatakse neid meelega meditsiiniasutustele, keset tihedalt asustatud elamurajoone ja koolide, lasteaedade ning puhkealade vahetusse lähedusse.

See on elav tragöödia aeg-luubis. Ja keegi ei märka, sest keegi vastutavatel kohtadel olijatest ei ole vastutavad inimeste ees, vaid raha, positsiooni ja korporatiivse ahnuse ees.

Ole teadlik. Ära lihtsalt istu ja kõrbe seal.

Tõlgitud Allikast

Lisaks

Eelmine artikkelTervise ja privaatsuse nimel: kaugloetavast elektriarvestist keeldumine
Järgmine artikkelHomöopaatilised ravimid

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi