Miks kolm on kohtu seadus ja mis on algaja õnn?

0
4518

Algaja õnn

Kindlasti oled tähele pannud seda, et tihtilugu on nii, kui alustad millegi uuega õnne proovimist, siis sul veab peaagu alati ja seda fenomeni nimetatakse algaja õnneks. Kui tihti oled sa oma elus seda ise kogenud? Mina ise olen seda, algaja õnne, kogenud väga palju kordi. Ilmselt on tihti nii, et peale esimest korda kaob see õnn kuhugi ära ja järgmisel katsetusel ei tule sul see asi välja nii nagu esimesel korral. Miks see nii on?

Pole vahet, mida sa siis teed. Olgu selleks esimeseks korraks siis mõni ülesanne, kokkamine, sulle täiesti uue asja valmistamine võõraste töövõtetega või õnnemäng sõpradega. Suure tõenaosusega õnnestub sul see esimesel korral perfektselt. Aga kui lähed sama asja teisel korral proovima, siis ei tule midagi välja.  Kui tihti oled endalt küsinud:

Miks mul see nüüd ei õnnestu? Olen seda juba ju korra teinud ja tean, kuidas see käib, aga miks see mul siis nüüd välja ei tule?

On kätte jõudnud aeg, et tutvustada sulle kolme seadust.

Kolm on kohtu seadus

Foto: 7 Themes

Ilmselge on see, et enamikes oma elu tegevusvaldkondades tuleb sul muudkui kõvasti tööd teha ja praktiseerida jõudmaks sellele, oma ala meistri tasemele. Sa pead jääma kannatlikuks selleks, et sinu aura saaks viia oma energia sünkroonsusesse sinu alategevusega. Anna aega ja ole kannatlik.

Üldiselt kehtib siin paaegu alati kolme seadus. Kui sa esmakordselt teed midagi tundmatut ja varem proovimatut, siis suure tõenäosusega sa ka õnnestud ja alkeemikud nimetavad just seda õnnestumist “algaja õnneks”. Kummaline on see, kui me midagi esmakordselt proovime, siis oleks justkui meie vaimne teejuht see, kes meid sellest tegevusest edukalt läbi juhatab ja näib kaduvat niipea, kui läheme teisele katsele…

Teisel korral, kui proovid sama tegevust, satud silmitsi seisma hoopis erinevate probleemide ja küsimustega, mis seavad kahtluse alla sinu tegevusele pühendumise põhjused. Tihtilugu võib tunduda sulle justkui Universum ise ei tahaks, et sa sellega tegeleksid ning sosistab sulle kõrva: “Ära tee; lõpeta; sellest ei tule midagi välja… jne”, ja selleks on ka põhjus.

Erinevalt sellest, kui sa esmakordselt seda tegevust proovisid, olid sa täis entusiasmi ja sinus põlesid põnevuse, ootusärevuse leegid ja sa olid kindel, et sa tuled sellega toime. Teisel korral seisad silmitsi aga oma enese kahtlustega, et mida sa selle tegevusega tegelikult siis saavutada tahad. Kui arvad, et õnnestumise faktori taga on maagia, siis eksid, tegemist on tegelikult ainult sinu enese eesmärkide püstitamise ning neisse uskumisega.

Foto: All For Desktop

Pea meeles, kui sa midagi tõeliselt tahad, siis Universum TÕEPOOLEST paneb oma kosmilised rattad selle saavutamiseks ka tööle selleks, et sa saavutaksid selle, mida tahad. Enamikel juhtudel meelitad aga ligi seda, mida sa ei taha, aga seda põhjusel, et sa tegelikult tahad seda. Ma tean, et sul tekkis praegu “mõistuse vaheaeg”, sest see, mida just lugesid, ei tundu üldse loogiline. Kuidas saab keegi tahta midagi, mida ta ei taha…  Ma saan sinust väga hästi aru ja aastaid tagasi ei saanud ka mina sellest kohe aru. Aga, kui sa nüüd vaatad sügavale enda sisse, oma südamesse, oma kõige sügavamatesse ja intensiivsematesse soovidesse, siis näed, et need on sellised, mis panevad sind kartma soovitud tulemust ning kahtlema nende jõustumises. Need hirmud ja kahtlused on reeglina seotud mõtteviisiga:

Mis juhtub siis, kui ma selle tõepoolest saavutan? Mida ma siis peale hakkan, kui…  Mis juhtub, kui ma seda ei saavuta?  Mida ma teen, kui… jne.

Meeles tuleb pidada seda, et nii hirm kui ka kahtlused on need, mis hägustavad sinu tõelist tahet ja soovi. See, mida sa tegema pead, on ravida oma hirme ja kahtlusi ja laskma need lahti.

Kui aga lähed kolmandal korral uuele ringile, siis suure tõenäosusega sul see tegevus taas õnnestub. Lihtsalt pea meeles seda, et ükskõik, mis ka ei juhtuks, jää keskendunuks sellele, millele oled seadnud oma eesmärgi. Ole püsiv ja täpne, sea oma siht sellele eesmärgile – oma auhinnale.

Ja just see ongi põhjus, miks kolm on kohtu seadus.

Energiavahetus 2017

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelMärgid sellest, et oled oma eluteel valel rajal
Järgmine artikkelTee ise – Kuidas parandada looduslikul viisil oma nägemist
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi