Imelihtsate ja kaunite 3D jõulutähtede meisterdamine

1
3531

Advendiaeg ja jõuluootus on lastele väga huvitav ning ootusküllane aeg, aga ka paljudele täiskasvanutele. Miks mitte sel ajal koos lastega siis midagi meisterdada ja valmistada just neid imelisi, lihtsaid ning mõne minutiga valmivaid 3D jõlutähti. Usu, need tähekesed valmivad tõesti ainult mõne minutiga, mina meisterdasin enda omad maksimaalselt viie minutiga valmis.

joulutaht2-291116

Vajaminevad materjalid

  • paberkotid
  • käärid
  • liim
  • nöör/pael/niit – riputamiseks

Jõulutähtede suurus oleneb sellest, kui suured paberkotid oled muretsenud. Mina isiklikult kasutasin konkreetsete tähtede valmistamisel paberkotte mõõtudega 9×19 cm ja sellest valmisid päris suured tähed. Leian, et need on täiesti piisava suurusega. Sobivad ideaalselt kaunistama aknaid, aga miks mitte ka jõulupuud, kuigi puu jaoks võiksid äkki tähekesed olla meisterdatud veidi väiksematest kotikestest – kõik oleneb muidugi jõulupuu suurusest.

Suuremad tähekesed

Kasutasin siin 8 paberkotti. Tähekeste läbimõõt tuli 41 cm, kui paberkottide suurus on 9×19 cm.

Kes tahab, võib valmistada tähekesed valgest paberkotist, mulle aga meeldivad pruunikamad rohkem. Kui soovi võid need tähekesed veel särama lüüa mõne glitterliimi või sädeluspulbriga. Mulle endale meeldivad naturaalsed ja lihtsakoelisemad tähekesed jällegi rohkem. Aga nagu juba ütlesin, see kõik on maitseasi.

Väiksemad tähekesed

Väiksemate tähekeste valmistamiseks kasutasin 7 paberkotti ning tähekeste läbimõõt laiemast kohast on samuti 41 cm ning kitsaimast kohast 25 cm, kui paberkottide suurus on 9×19 cm. Seega leian, et suuremaid kotikesi küll vaja ei ole, pigem puu kaunistuseks võiksid kotikesed isegi pisemad olla.

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

 

Eelmine artikkelInglitaro – novembri viimaseks ja detsembri esimeseks nädalaks
Järgmine artikkelKas sinu keha põletab energia saamiseks peamiselt suhkrut või rasva?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi