1Tšakrate korrastamine

Tšakrad koos Foto: Dana-Ulama

Kuna eile sai üles artikkel tšakratest, mis nad on ja kuidas nad meid mõjutavad, siis täna räägin pikemalt sellest, kuidas neid korda teha ning millised meetodid on erinevate tšakrate vabastamisel võimalikud.

Olen ühenduses Emakese Looduse energiaga. Minu keha, meel ja vaim on maandatud, keskendunud ja puhastunud!

Ma ei ütle, et just nii peabki olema, ei pea. Igaüks leiab endale just selle sobiva mooduse, kuidas oma tšakrad avada, ainult mõni meetod on kiirem ja teine aeglasem. Mis kaasneb avatud tšakratega, et miks neid üldse peaks lahti hoidma? Lisaks sellele, et nende avanemisega hakkab ka sinu mõttemaailm muutuma ning hakkad nägema asju teise pilguga, paraneb ka sinu füüsiline tervis, sest avanenud tšakrad on tee sinu “tuumikusse” – need näitavad sind sinu tegelikkuses. Praegu, kui tšakrad on umbes, ei pruugi sa ennast tunda hästi, olgu sul siis misiganes tervisehäda – ülekaal, seljavalud, depressioon, diabeet vms haigus.

Tahaksid aga olla terve, vaba, seksikas, olla see jumalanna, kellena sa siia ilma tulid? Jah, meis kõigis on peidus meie sisemine jumalanna – ka meestel, ning jah, see kõik on võimalik! Ükskõik, kus sa oma elus praegusel hetkel oled, tšakrate tasakaalustamine on elulise tähtsusega sinu tervise ja heaolu juures. Need meie energiakeskused on väga võimsad, olgu nad tasakaalus või mitte. Lihtsalt tasakaalus tšakrad toovad endaga kaasa üldise tervisliku heaolu. Nii sinu füüsiline, vaimne kui ka emotsionaalne heaolu sõtlub suuresti tšakrate tasakaalust.

MuretsemineOle vaba!

  • Kuidas sulle tunduks olla vaba valust ja haigustest?
  • Kuidas sulle tunduks olla heas vormis ning terve, kogu ülejäänud elu?
  • Kuidas oleks end väljendada täielikult vabalt ja lihtsalt?
  • Kuidas oleks nõuda endale tagasi oma õigused fantastilisele ja rahuldustpakkuvale seksuaalelule?

Tšakrate tasakaalustamine on tee ja teekond läbi kõikide nende jumalike energiakeeriste, mis sul juba olemas on. Iga tasakaalustatud tšakra toimib nii nagu peab – saadab ning võtab vastu energiaid, mis loovad sinu kogemusi. Seevastu blokeeritud tšakrad lämmatavad või piiravad seda vabalt liikuvat energiavoolu. Tasakaalustamata tšakrad võivad tähendada seda, et kui üks on väheaktiivne, siis tema kõrvalolevad on üliaktiivsed, kompenseerides väheaktiivse puudujääke.

Näiteks on inimene, kellel on üliaktiivselt töötav kurgutšakra, tal on kombeks klatšida, räägib palju vihaselt, aga tal võib olla alatalitlusega südametšakra. Tal võib esineda tihti kurgu-, kaelavalu jne. Seevastu võti oleks tugevdada südametšakrat.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”.

Tagasi
Eelmine artikkelMis on tšakrad ja kuidas nad meid mõjutavad?
Järgmine artikkelTšakrad korda – sakraaltšakra
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi