Isvara Joogakool alustab noorte joogatundidega

0
430

Isvara Joogakool alustab noorte joogatundidega

Isvara Joogakool

Juba sel kolmapäeval, 10. jaanuaril pakub Isvara Joogakool 16–19-aastastele keskkooliõpilastele noortejoogat. Huvi korral võib aga liituda ka juba alates 12. eluaastast. Kavas on osaliselt läbi võtta joogakooli 1. taseme kursuse teooriat ja teha joogapraktikat. Igast tunnist saavad osalejad kaasa kirjalikud materjalid. Tegemist on testprojektiga, sest kool ei pruugi alati sobival ajal lõppeda. Kuna aga gümnaasiumides ei ole tänavu valikaineid, proovib Isvara joogakool just läbi jooga noorteni jõuda.

Esimene, 10. jaanuaril toimuv tund on kõigile tasuta. Kui huvi jagub piisavalt, jätkab grupp kuni juuni lõpuni. Edasi saab 30-eurost kuutasu maksta juba kuu kaupa. Kohapeal on olemas joogamatid, pleedid, padjad ja joogivesi. Kaasa on vaja võtta mugavad riided.

Senini on Isvara joogaga kokku puutunud noored üsna värvikat tagasisidet andnud:

“Jooga õpetas mul ennast kõigest ebavajalikust välja lülitama. Tunnen, et olen tänu nendele tundidele inimesena arenenud.”

  • “Tänu joogale suutsin leevendada oma pingeid ja rahutusi, mis muidu aina sagenesid. Nüüdseks olen ma palju rahulikum kui varem ja võin käsi südamel öelda, et jooga muutis mu suhtumist kooli kindlasti palju paremaks. Tundides suudan rohkem keskenduda ja ei lähe närvi isegi siis, kui pinged on üles köetud.”
  • “Ühes tunnis tegime harjutust, kus tuli jalad ette sirutada, keha jalgade peale panna ja asendis püsida. Sellesse tundi tulin ma suure lihasvaluga, aga pärast sain täiesti normaalselt ja valuta kõndida.”
  • “Üldiselt olen ma joogast nüüd täiesti teisel arvamusel. Mõtted, mis mul kunagi varem olid, ei klappinud üldse sellega, mida jooga endast tegelikult kujutab. Jooga on väga sügav eneseavastamine, mitte lihtsalt mingite veidrate pooside võtmine.”
  • “Praeguseks olen ma õppinud oma emotsioone kontrollima – tulemuseks on parem enesetunne ja rahulikum meel. Ma ei väida, et pole enam kordagi enesevalitsust kaotanud, aga mu ärritumiste arv on oluliselt vähenenud ning väiksed asjad, mis varem võisid kergesti mu tuju rikkuda, lähevad minust lihtsalt mööda.”

Vaata tunniplaani ning loe kooli kohta Isvara Joogakooli kodulehelt.

Vahendas Monika Kuzmina

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelUue aasta teise nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelTee ise – kodune “vegan nutella”

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi