Tagasi
Järgmine

Sinu isiklik väe-kaitseloom, vastavalt sellele, millisel nädalapäeval sa sündisid

Foto: Soulmate Drawing

Kui aastaid tagasi kirjutasin sellest, kuidas mõjutab sinu olemust nädalapäev, mil sündisid, siis nüüd kirjutan sellest, millise väe-kaitselooma oled enda sünniga kaasa saanud. Seda just vastavalt sellele nädalapäevale, mil sina sündisid. Loe lisaks, millised isikuomadused oled kaasa saanud oma sünni kuupäevaga.

Juhul, kui sa ei tea täpselt või pole kindel, millisel nädalapäeval sa sündisid, siis seda aitab sul kindlaks määrata nädalapäeva kalkulaator.

Igaühel meist on olemas oma kindel väe-kaitseloom, kelle oma sünniga kaasa saime. Väe-kaitseloomad või siis arhetüüpsed vaimud tulevad meie juurde mitmel erineval põhjusel. Tavaliselt on üheks põhjuseks just see, et nad on meile elukestvad teejuhid ja sõnumitoojad, aga nad panevad meid sellel teekonnal ka proovile, ehk siis testivad. Seetõttu on igaühel meist vähemalt üks väe-kaitseloom, kes meid oma elus saadab, aga suunata ja saata saavad vajaduse korral ka teised. Ilmselt nii mõnigi teist on endale lisaks saanud hingelooma. Sellele loomale minnakse järgi teadlikult läbi (šamanistliku) rännaku või meditatsiooni või mõne riituse. Näiteks indiaanlastel on samuti iga inimene endaga kaasa saanud ühe tootemlooma, seda siis vastavalt sellele, millise tähemärgi all sa sündinud oled.

Tootemloomi on peamiselt tutvustanud laialdaselt just indiaanlased, aga ka paljud teised iidsed tsivilisatsioonid jagavad nende põhikontseptsiooni (nt. Vana-Egiptus, Vana-Kreeka jne).

Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg või kliki lihtsalt nupukesele „Järgmine“.

Tagasi
Järgmine

Kui leidsid selle postituse enda jaoks kasuliku olevat, siis oleme tänulikud, kui märgid postituse meeldivaks ning jagad seda ka sõpradega.
Kui leiad, et võiksid/soovid/tahad meie tegevust väikese omapoolse energiapanusega toetada, siis:

Energiavahetus

Hingepeegel.ee

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 26. veebruarist – 3. märtsini
Järgmine artikkelKaaslase röövpüük – kas tasub end ära?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi