Nostradamus vastab sinu küsimusele

9
90974
Tagasi
Järgmine

Vastus nr. 1

Foto: Before It’s News

Vastus sinu küsimusele on jah.
Sa kuulud inimeste hulka, kes ei kaota ka kõige raskemates olukordades oma pead, meelekindlust ega kannatust. Just seetõttu ei peaks sa loobuma oma probleemide lahendamisest, sest sa oled kannatlik ning paindlik. Seega usu endasse ning teistesse ja sind võib ees oodata edu.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

9 KOMMENTAARI

  1. USKUMATU!!!!! Ma olen seda viimased aastad toesti teadnud/tundnud, et KEEGI seisab mul risti, poiki tee peal ees ja edasi ei saa. Aitähh, armas Diana ja muidugi vanameistrile ka suured tänud

  2. Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui sõrm satub nt. number 8 peal, siis vaatangi selle kirja järgi:vastus number 8 või vaatan selle järjekorra numbri järgi vastust, ehksiis järjekorra number 8 ja sellele vastab number 7? Ikka see esimene variant ju? :)

    • Huvituja – ikka esimene variant. Kui sõrm jääb 8 peale pidama, siis vaatad ikka Nostradamuse 8, mitte järjekorra nr. :D

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi