Taaskord põnev lugemine ühelt Hingepeegli lugejalt, mis räägib Maa energiaväljast ning sellest, kuidas see mõjutab meie igapäevast elu ning tervist.

Maa energiaväli ja tervenemine

Räägime natukene Maa magnetväljast, mis sellega õieti toimub ja kuidas see mõjutab inimeste igapäeva elu ja tervislikku seisu. Maa magnetvälja polaarsuse nihe on juba juhtunud ja jätkub veel mitusada aastat ning inimesed peavad sellega harjuma muidu neil pole võimalik täielikult terveneda ega tervendada teisi.

Foto: Humans Are Free

See on esimene samm inimenergeetikas, kuna esindab eeterkeha ja mõjutab rakutuuma baasstruktuuri, ilma selleta ei oma inimene vajalikku tugevust elus hakkama saada ega läbi lüüa. Maa magetväli on sisenenud nö “nõrka” perioodi ja püsib seal sadu aastaid ennem kui taas tugevnema hakkab ja taastub normaalsuse piirimaile. Seoses võngete muudatustega magnetväljas on Maa tuum liialt sulama hakanud ja vajab maha jahtumist.

Maa magnetvälja polaarsus järgmise 100 aasta jooksul nõrgeneb tunduvalt, polaarsused vahetuvad korduvalt ja intensiivselt, ilma püsiva mustrita ehk kaootiliselt. Seoses muudatustega Maa magnetväljas on inimeste baasenergeetika väga muutunud ning seda tuleb kaasa aidata igal võimalikul moel.

Ka 2012 paljukuulutaud viimnepäev nö “doomsday” võib võtta kokku väga lihtsalt-Maa polaarsuste nihke järsk kiirenemine, mida mõjutavad mitmed faktorid ja mille mõjutegurid avalduvad alles pikema aja vältel. Sellega tuleb tegeleda, inimesed peavad sellest teadlikud olema ja sellega kaasa minema, muidu nende energeetika väheneb, nad tunnevad end ebamäärastena, püsimatutena, ega oska oma elus orienteeruda. On kohati kassiahastuses, meelepettustes, valitsevad arusaamatused, sõjad, energeetiline korrapäratus, rahulolematus ja muud negatiivsed vibratsioonid.

Järgmised paarkümmend aastat on üsnagi määravad, sest inimenergeetikast sõltub Maa tulevik ja vice versa mis omakorda mõjutab inimesi väga olulisel määral, kas saad oma energeetikaga tuttavaks või lähed lihtsalt omadega kaotsi. Terve välja aktiivsus väljendub inimestes, kogu oma kaootilisuses ja temperamentsuses, kontrollimatu energia murrab end vabaks ja kiirgab kõikvõimalikel tasanditel, neid tuleb õppida korrapäraselt haldama läbi enda haldamia õppimise ja enesearengu, läbi mõtete, tunnete ja emotsioonide mõistmise ja juhtimise.

Praegune geomagneetiline pooluste nihe on väga intensiivne ja isegi ohtlik paljudele inimestele, kes seda ei mõista ega endaga tegele. Maa on pidevalt muutumas paremuse poole, aga selles on etapid, mil olukord on väga nõrk ja ebastabiilne. Teadlikkus on esimene samm korrastusest – teadlikkus avab ukse paranemisele ja uuenemisel, mida Maa nii väga vajab. Teadlikkus Maa magneetilistest probleemidest aitab kaasa selle uuenemisele ja tervenemisel üle maailma – teadmised on jõud mida Maa vajab, et terveneda ja uueneda end jätkusuutliku elu nimel. Juhtub see osati seepärast, et maal on vaja vanast energiast ning karmast puhastuda ja uuenduma hakata. Maa magneetiline väli paigutub ümber, mitmetasandlikumaks ja komplekssemaks, spirituaalses mõttes tähendab praegune nihe intuitiivse naisenergia tagasipöördmist pikast repressioonist, harmoonia ja tasakaalu algust.

Sooviga aidata Maad, aita eelkõige ja ennekõike iseennast, küll siis on su energia piisavalt tugev ja intelligentne, et abistada ka Maad ja su enda kogukonda. Kuid selleks protsessiks peab sul olema tugev kontakt Maaga, tugevda seda! Inimesed kes on endas läbi viinud vastavad energeetilised muudatused, saavad edukalt aidata ka teistel seda protsessi läbida kiiremini ja kergemalt, et nad oleksid ühel joonel polaarsete muutustega ja et see ei mõjutaks neid negatiivselt, vaid käiksid sellega kaasas intuitiivselt ja loomulikult nagu Maagi ja võidaksid sellest!

Just see on protsess, mille peaksid läbima kõik inimesed, sest pole võimalik ehitada korralikku maja vajuvale vundamendile.

Talvar

Eelmine artikkelInglisõnumid punase tulekuke aasta esimeseks nädalaks
Järgmine artikkelInglisõnumid sõbrapäeva nädalaks

4 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi