Tagasi
Järgmine

Tähemärgid meie elus

Foto: Institute of Vedic Astrology

Kui hakata järgi mõtlema, siis igaüks vajab meist suuremal või vähemal määral väikest tõuget õiges suunas minemiseks. Leian, et just täna, sellel ilusal ja mustal 13. oktoobri reedesel päeval, on see kõige sobivam aeg sind veidi utsitada, et leiaksid üles oma tähemärgile sobiva mantra, millega end innustada.

Nagu sa tead, siis igal tähemärgil on nii omad head kui vead, aga me kõik oleme õppimis- ja arenemisvõimelised inimesed. Vahest võib elu teha oma keerdkäike ning pöörab sinna, kuhu sul polnud plaanis üldse minna ning just siin tuleb sulle kasuks see väike tõuge, mis juhatab sind taas õigele rajale.

Iga inimene on erinev ning kedagi ei saa võtta üldise mõõdupuu järgi ja igaüks meist käitub raskesse olukorda jõudes väga erinevalt. Kui sa aga võtad endale aega tähti ja erinevaid tähemärke vaadata, siis võid näha neis nii inspiratsiooni kui ka suuniseid oma edaspidiseks eluks. Lisaks võivad tähed sind omal kummalisel kombel ka motiveerida.

Laialtlevinud on uskumus, et mantrad aitavad meil keskenduda ja mitte ainult seda, vaid ka uskuda endale püstitatud eesmärkidesse. Täpselt nagu külgetõmbeseadus, toimib ka mantra, kus sarnane tõmbab sarnast. Läbi mantra kordad endale pidevalt seda, mida sa oma ellu kutsuda tahad. See võib sulle tunduda täiesti uskumatuna, aga kui sa veenad end milleski piisavalt, siis tähed joonduvad vastavalt sinu soovidele (olgu need siis teadlikult või alateadlikult endale püstitatud). Korda endale ühte või mitut mantrat iga päev või siis, kui tunned, et seda vajad. Korda seda ikka ja jälle ja pole vahet, kus sa parasjagu oled või mida teed – oled või duši all, sõidad tööle/koju/kooli, mediteerid või ei tee parasjagu üldse midagi, mantra lausumiseks sobivad kõik ajad ja kohad. Mantrate hea omadus on see, et nad ei sega sinu igapäeva toimetusi ega sinu keskendumist ning mahuvad igal ajal sinu päeva.

Otsi postitusest rippmenüü abil üles oma tähemärk ning vaata, milline mantra sobib just sinu tähemärgile või kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelVIDEO! Reedel Tallinnas esinev Estas Tonne on oma kontsertidega alati rännakul
Järgmine artikkelTee ise – Vürtsikas hommikukohv
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi