Vastavalt tähemärgile, on sinu sünniga kaasa saadud maagiline vägi…

9
77575
Tagasi
Järgmine

Millise maagilise väe oled sina endale sündides kaasa saanud?

Foto: Wall Devil
Foto: Wall Devil

Iga inimene on siia ilma sündinud suuremal või vähemal määral maagilise võime/omadusega, nii ka sina. Lõppkokkuvõttes saavad määravaks faktoriks, kas ja kui palju oled sa oma võimetega endiselt “samal lainel/hingamisel”, ikkagi sinu elus tehtud valikud, mis tähendab seda, kas oled oma võimeid/andeid kasutama õppinud või oled need hoopis minetanud.

Astroloogia on kunst, mis ennustab nii tulevikku kui ka olevikku ning minevikku, põhinedes sellel, kus kohas asetsesid parasjagu, sinu sünnihetke sodiaagiringil, planeedid. Päikest, mis on astroloogiliselt kõige võimsam “planeet”,  kuigi tegelikult on ikkagi tegemist tähega, nimetatakse astroloogias koos Kuuga samuti planeetideks. Päikese asetsus sünni hetkel määrab seda, milline saab olema konkreetse inimese isiksus ning tema elujõud, seevastu Kuu määrab ära selle, millised saavad olema inimese anded ning tema võlud/sarm.

Postituse edasi lugemiseks, otsi alljärgnevast rippmenüüst üles oma isiklik tähemärk või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ning vaata, millised maagilised kingid oled sina sünniga endale tähtedelt kaasa saanud.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelMultifunktsionaalne ingverisiirup ja “Hea une” tee
Järgmine artikkelInglisõnumid kosjakuu kesknädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

9 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi