Tagasi
Järgmine

Test oma sisemise maagia vabastamiseks

Foto: Wallpaper DJ

Võtmeid loetakse ühtedeks maailma vanimateks maagilisteks tööriistadeks. Neid saab kasutada nii ennustamiste kui erinevate rituaalide juures. Nendega saad avada ja lukustada oma sisemist maagiat, teadmisi, usukumusi jne.

Võtmekasutusi maagias

Foto: Art By Starla Moore

Võtmed sümboliseerivad nõia/maagi võimet muuta reaalsust ja avada uksi teistesse maailmadesse ning dimensioonidesse. Tavaliselt kasutatakse maagias, just teistesse reaalsustesse reisimiseks ning oma vaimsetelt juhendajatelt teadmiste saamiseks, just vanu võtmeid. Võtmeid saab hiljem väga lihtsalt kasutada ka vaimude välja kutsumisel.

Väga palju kasutatakse võtmeid erinevate armu- ja eduloitusudes. Loitsud avavad koos selle maagilise tööriistaga armastuse ja edu väravad. Kui võtit on loitsimisel kasutatud, siis hiljem kantakse sama võtit endaga kaasas kas siis edu või armastuse talismanina, olenevalt rituaalist, milles võtit kasutati.

Üks vanimaid ennustamise vorme vajab rituaali täide viimiseks võtit ja ka raamatut. Kus maag/nõid palub vaimudel liigutada raamatut kas siis päri- või vastupäeva, olenevalt siis sellest, kas vastus on positiivne või negatiivne.

Oma sisemise maagia avamiseks, mine järgmisele leheküljele ja vali sealt välja oma võti ja saa teada oma sisemise maagia saladused. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelPohlakuu kesknädala inglisõnumid
Järgmine artikkelEestisse tuleb tantraõpetaja Shantam Nityama
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

20 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi