Test oma sisemise maagia vabastamiseks

20
17030
Tagasi
Järgmine

Vali võti, et avada oma sisemine maagia

 

Nüüd tuleme tagasi testi juurde ja selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui valida nende alljärgneva viie võtme seast endale see  kõige meelepärasem. Ehk siis võti, mis sind kõige rohkem enda poole tõmbab/lummab. See võti peegeldab sinu maagilisi võimeid. Saa teada, millistest maagia-aatomeid sina endas peidad. Vaata  igat võtit lähemalt ning keskendu oma intuitsioonile ja vali võti, mis sind kõige enam enda poole tõmbab ning just see võti peidab endas sinu sisemise maagia saladusi.

Võti nr 1

Foto: Madam Von Trinket’s

Võti nr 2

Foto: Art By Starla Moore

Võti nr 3

Foto: Lady Doris

Võti nr 4

Foto: Etsy

Võti nr 5

Foto: Art By Starla Moore

Kui oled endale meelepärase võtme välja valinud, siis edasi vali rippmenüüst endale valitud võtme vaste ja saa teada, milliseid maagilisi saladusi sinu võti endas peidab.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

20 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi