Foto: Gerd Altmann

Täiskuu on eriline aeg, mil õhus on erilist energiat ja jõudu ning on parim aeg oma soovid teele saata.

Seega – järgnevalt toon ära maagilise õnnearvu – seitsme -, jagu armuloitse.

Üht aga tuleb armuloitsude tegemisel kindlasti silmas pidada, et mitte kunagi ei tohi seda teha kellegi enda külge aheldamiseks. Kõik loitsud, mida tehakse, peavad tulema puhtast vabast tahtest ja seda mõlemapoolselt. Kui seda tehakse sunniviisiliselt kellegi enda külge sidumiseks, siis saad kohe ka vastu näppe ja väga valusalt!

Loits 1: Täiskuu täidab tema südame armastusega

Pilt: Pixabay

Selle loitsu jaoks hangi kaks küünalt: roosa ja punane, neile lisaks veel roosa kalliskivi/kristall (näiteks kuukivi) ja õun. Samuti vajad basiiliku ja kaneeli segu. Leia täiskuu valguses vaikne, varjatud koht. Võta kaasa väike tükk kangast (väiksema liniku mõõtu) ja jupp punast paela. Laota riie laiali ja süüta mõlemad küünlad. Võta kuukivi ja vii see üle mõlema küünla leegi ning aseta see seejärel riidele. Võta õunast kaks seemet, hoia neid peos ja lausu loitsusõnad: “Täiskuu valguses istutan meie armastuse seemne.” Seejärel pane seemned kristallide juurde, puista üle vürtsiseguga, tõsta küünlad riidelt ja murra riie ettevaatlikult kokku. Vaata, et sellest pambust midagi välja ei tuleks. Seo riie punase paelaga kinni ja pane kuhugi, kus keegi seda ei leia. Las täiskuu võim teeb oma töö.

Loitsu 2: Täiskuu kutsub temas esile tundeid

Pilt: Willgard Krause

See loits suunab Kuu energia sinu kallimale. Võta üks valge paber ja tükk sütt. Oota, kuni Kuu silmapiirile ilmub. Kirjuta oma armsama nimi söega paberile ja vaata seda mõnda aega. Suuna oma positiivsed mõtted tema poole ja lase täiskuul talle häid võnkeid saata. Seejuures on tähtis, et näeksid oma kallimat samal päeval. Kui sa temaga räägid, saadetakse armastuse loits talle otse. Selline maagia ei mõjuta vaba tahet, seega ei tee see kellelegi kahju.

Loits 3: täiskuu ja punased küünlad armastuse heaks

Foto: Willgard Krause

Oled oma kallimast lahku läinud ja sul pole aimugi, miks – ta ei helista sulle, aga sa armastad teda ikkagi. Kui soovid kallima tagasi saada ja oled kindel, et pole kedagi kolmandat inimest teie vahel, võid seda loitsu kasutada. Pead rituaali läbi viima täiskuu öösel, kui see on võimalik. Sul on vaja punast küünalt, kuhu kirjutad selle inimese nime, keda soovid tagasi võita. Seejärel pane üks nõel igasse nimetähte. Täiskuu energia paneb selle inimese sinust mõtlema.

Loits 4: Armastuse loits, et oma väljavalitu tagasi tuua

Pilt: Pixabay

See on üks lihtsamaid armuloitsusid. Selleks on vaja ainult ühte eset, mis kuulub su ihaldatule. See võib olla midagi isiklikku, näiteks pastakas või välgumihkel. Võta üheksa küünalt ja tee neist ring. Pane keskele oma ihaldatu isiklik ese. Süüta küünlad päripäeva ja pärast lühikest mõtlemist oma ihaldatu peale korda järgmist loitsu seitse korda: “Kallis Kuu, sa näed armunud inimeste südameid, ärata (ihaldatu nimi) tunded minu vastu ja saa meie eluaegseks kaitsjaks”.

Loits 5: Visualiseerimise jõud armastuse loitsudes

Pilt: Susan Cipriano

Selle lihtsa armuloitsu saad teha täiskuu öösel, enne magamaminekut. Selle mõte on visualiseerimine, mida saab võimendada Kuu energiaga. Mine voodisse ja mõtle korraks ihaldatud inimese peale. Kujuta ette, kuidas teie suhe välja näeks. Kuhu läheksite kohtingul, kuhu puhkusele, mida ostaksite esimeseks aastapäevaks jne. Kõik, mida sa ette kujutad, pane paberile kirja jaatavate lausete kujul. Süüta roosa küünal ja keskendu armastusele, mille selles suhtes annad ja saad. Ütle valjusti välja oma kirja pandud mõtted. Nii saab armastuse loits täiskuu energiaga täidetud ja sa saadad universumile signaali, et oled armastuseks valmis.

6. loits: põleva armastuse loits

Pilt: Lisa Che

See armastuse loits nõuab suurt avatud ruumi, sest pead süütama väikese tule, mis on leegiga süttinud armastuse sümbol. Samuti on soovitav seda teha täiskuu faasis kolm ööd järjest. Sul on vaja meresoola, punaseid roosiõielehti ja tule süütamiseks vajalikke asju. Süüta väike leek, puista tule ette soola ja seisa sellel. Ütle järgmist: “Las tema süda põleb minu jaoks, süttib kuu valguses. Las tema süda põleb täna minu jaoks, too ta varsti minu juurde.” Viska roosi kroonlehed tulle ja vaata, kuidas need põlevad. Lase leegil kustuda. Järgmiseks täiskuu faasiks peaks loits toimima.

Loits 7: Lilla energia suurendab teie loitse

Foto: Pavel Danilyuk

Kuigi roosa ja punane on armastuse värvid, vajad selle loitsu jaoks lillat küünalt, mis kannab erinevat energiat. Täiskuu öösel seisa aknal ja tee väike altar, kus saaksid seda loitsu lausuda. Selle loitsu jaoks on vaja hõbemünti, roosat, punast või lillat värvi siidriiet, nelja kuukivi ja lillat küünalt. Aseta altarile siiditükk ja pane sellele küünal. Pane münt küünlast lõunasse ja neli kuukivi nelja ilmakaare suunas. Süüta küünal ja lausuge loits: “Las see loits toob mulle armastuse nelja tuule poolt”. See loits on hea, kui sa ei kujuta sel hetkel kedagi konkreetset väljavalituna, kuid soovid oma ellu armastust ligi meelitada.

Eelmine artikkelSõnumid aprilli lõpunädalaks ja mai alguspäeviks
Järgmine artikkelKontsert meie kodudes
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi