Tagantjärele tarkust!

19. – 22. detsember

Vaimne teadus õpetab, et Maa on elav, tunnetuslik olend, mis hingab – aastas korra. Sissehingamine toimub talvisel pööripäeval nelja päeva jooksul ja väljahingamine leiab aset suvise pööripäeva ajal 19.-22. juunil.

Mis iganes sagedusi siis Maa talvise pööripäeva ajal sisse hingab, hingab ta seda välja kesksuvel.

Saatanlik kontrollvõrgustik

Foto: neversocial.wordpress.com

Arkonlik teadvus on sellest sissehingamise olulisusest satanistliku kontrollvõrgustiku jaoks vägagi teadlik. Talvisel pööripäeval ning sellele eelnevatel päevadel viib valitsev eliit laialdaselt läbi kõikvõimalikke satanistlikke rituaale ning vereohverdusi üle terve planeedi. Iidsed paigad, püramiidid, kiviringid, päikese templid – kõikides nendes kohtades kus Maa elektromagneetiline pulss on kõige tugevam ja elavam, neid kohti kasutatakse ka satanistlikel eesmärkidel.

Deemonlike rituaaldega loodud mürgised energeetilised sagedused voolavad Maa elektromagneetilistesse meridiaanidesse, jõuvälja joontesse ja energeetilisse võrgustikku, ujutades kogu elu üle vihkamise ja hirmuga. Satanistlikke rituaale viiakse vastavalt satanistlikule kalendrile, noorele ja täiskuule, varjutustele ja planeetide reastumisele – läbi terve aasta jooksul. Selline negatiivse energia süstimine Maa elektromagneetilisse võrgustikku hoiab planeeti ja elu sellel pideva ärrituse, hirmu, sõdade, kaose ning haiguste seisundis.

Energia farm

Arkonlikud olendid lõid teadvuse lõksus hoidmiseks kolmandasse dimensiooni eraldi reaalsuse ja nende missiooni edukus sõltub võrgustiku sagedusest. Maa on energeetiline farm ja inimesed, kes ei suuda oma teadvust üle kolme esimese tšakra (turvalisus, seks ja mina) tõsta, on nende olendite toitumisallikaks. Läbi seksiisu tagatakse kehade pideva paljundamise abil Arkonitele pidev toiduvaru.

Foto: thebluetemple.wordpress.com
Foto: thebluetemple.wordpress.com

Me kõik ja kõik meid ümbritsev on osa arvutiprogrammist ning niikaua kuni meid juhivad instinktid ja mõnujanu, jääme Arkonitele söödaks. Koletise alistamiseks peame tema programmi meis lömastama. Selleks aga peame liikuma neljandasse tšakrasse – südame piirkonda. Armastus on needus nende olendite jaoks. Nad ei suuda selle läheduses viibida, nii nagu vampiirid päikese käes.

Paljud meist on juba kuulnud müstilist armastuse kutset, vaikset häält enda sees ning on ärkamas oma tõelisesse olemusse. Meid on kutsutud teises ajas ja ruumis sõlmitud vaimseid kokkuleppeid täide viima – võtma planeedi suhtes energeetiline vastutus.

19.-22. detsember on kokku 4 päeva ning see on pikk aeg armastuses püsimiseks, selles võistlevas ja stressirohkes, koer – sööb – koera maailmas. Kuid peaksime andma endast parima, mõtlema südamega ja kontrollima oma mõtteid.

Lase neil pühadel päevadel Maal sisse hingata meie armastust ja rõõmu. Iga järjekordne naer ja armastusväärne sõna on järjekordseks kirstunaelaks elukale.

Pea meeles, me oleme selle Aja Maagia Sõdalased ning pole tähtis, kui tume ka meie tulevik paistab, me saavutame ülekaalu.

Allikas

Eelmine artikkelKodused toiduvärvid otse sinu köögist
Järgmine artikkelMiks peaksid muutma oma muusika tagasi 432 hz peale nagu oli enne aastat 1939?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi