Silmside/hingeseos – kõige intensiivsem kehakeele vorm

1
10141

1See lummav silmside

Foto: Management Help

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Alustan postitust kohe Will Johnsoni lausutud ridadega silmsideme kohta:

Kui silmside kahe inimese vahel on algatatud ja see säilib, siis on loodud nähtamatu energeetiline side, kus lahustuvad barjäärid, mis tavaliselt eraldavad meid üksteisest, see lähendab meid avardavale teadvuse lainele, mida me selles hetkes jagame.

Kui neid ridu lugeda, siis inimene, kes ei ole selle kehakeele vormiga väga tuttav, võib arvata, et tegu on järjekordse “New age mambojamboga” või vaimse praktikaga. Seda võib võtta küll vaimse praktikana, aga samas on see meie loomupärane omadus teineteisesse rohkem süüvida ning romantikas on sellel isegi veel võimsam vägi. Sellest juba veidi hiljem lähemalt.

Oleme silmsidemest siin varemgi kirjutanud “Silmside – vaimne praktika, hingelise intiimsuse ja loovuse tööriist” ja kui tekkis huvi, siis loed seda nagunii.

Iga inimene saab silmsideme hoidmisest kasu, aga praktikast tulenevad kogemused on igal inimesel erinevad, kindlasti meeldivad. Parim viis silmsideme praktiseerimiseks on teha seda koos oma armastatu/partneriga.

Rohkem silmsideme praktiseerimisest oma partneriga ning selle kasulikkusest loe edasi juba järgmiselt leheküljelt, selleks kliki arvutihiirega nupukesel “Loe seda edasi”.

Tagasi

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi