Silmside/hingeseos – kõige intensiivsem kehakeele vorm

1
10805

1See lummav silmside

Foto: Management Help

Alustan postitust kohe Will Johnsoni lausutud ridadega silmsideme kohta:

Kui silmside kahe inimese vahel on algatatud ja see säilib, siis on loodud nähtamatu energeetiline side, kus lahustuvad barjäärid, mis tavaliselt eraldavad meid üksteisest, see lähendab meid avardavale teadvuse lainele, mida me selles hetkes jagame.

Kui neid ridu lugeda, siis inimene, kes ei ole selle kehakeele vormiga väga tuttav, võib arvata, et tegu on järjekordse “New age mambojamboga” või vaimse praktikaga. Seda võib võtta küll vaimse praktikana, aga samas on see meie loomupärane omadus teineteisesse rohkem süüvida ning romantikas on sellel isegi veel võimsam vägi. Sellest juba veidi hiljem lähemalt.

Oleme silmsidemest siin varemgi kirjutanud “Silmside – vaimne praktika, hingelise intiimsuse ja loovuse tööriist” ja kui tekkis huvi, siis loed seda nagunii.

Iga inimene saab silmsideme hoidmisest kasu, aga praktikast tulenevad kogemused on igal inimesel erinevad, kindlasti meeldivad. Parim viis silmsideme praktiseerimiseks on teha seda koos oma armastatu/partneriga.

Rohkem silmsideme praktiseerimisest oma partneriga ning selle kasulikkusest loe edasi juba järgmiselt leheküljelt, selleks kliki arvutihiirega nupukesel “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelRahatest – Suhtumine rikkusesse ja rahasse – III osa
Järgmine artikkelInglisõnumid kirbukuu esimeseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi