Toidu müüdimurdjad: Kas me tegelikult ka vajame tööstuslikku põllumajandust?

1
1972

Anna Lappé ja tema Food Mythbusters (Toidu Müüdimurdjad) on valmis saanud oma esimese videoklipiga,  mis esitab väljakutse suurimate tegijate levitatavale propagandale toidutööstuses.

Pestitsiidide pealesurujad, väetiste ja toidu tootjad kulutavad igal aastal miljardeid dollareid levitamaks ideed, nagu me vajaksime maailma toitmiseks just nende tooteid.

Kuid kas me ka tegelikult vajame tööstuslikku põllumajandust? Kas ehk säästlik põllumajandus, nii täna kui homme suudaks rahuldada meie vajadusi toidu kvantiteedi ja kvaliteedi osas?

Esimene Food MythBustersi film vastab 7 minuti jooksul kõigile nednele küsimustele. Seega järgmine kord, kui neid küsimusi kuuled, oskad neile ka adekvaatselt vastata.Film on vägagi kujundlik ja peaks arusaadav olema ka neile, kellel võõrkeelest arusaamisega pisut raskusi on.

 

Allikas

 

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelSugulased, kes valitsevad maailma?
Järgmine artikkelKanaldus jaanuariks 2013
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi