Vatikan kutsub üles moodustama Maailma valitsust ja kehtestama Uut Maailmakorda

0
1908

Katoliku kiriku liider Paavst Benedict XVI kutsus üles moodustama Maailma Valitsust (One World Government) ja kehtestama Uut Maailmakorda (New World Order – NWO).

3-ndal detsembril 2012 aastal õigluse ja rahu paavstliku nõukogu (Pontifical Council for Justice and Peace) ees peetud kõnes kutsus paavst üles “looma vastava asutusega maailma kogukonda” “inimkonna ühiste huvide teenimiseks”.

Paavsti nägemuse kohaselt poleks Globaalse rahu ja õigluse nimel Uue Maailmavalituse ja Uue Maailmakorra loomise eesmärgiks luua supervõimu vaid uut juhtorganit neile, kes on vastutavad otsuste tegemise ees (poliitikutele) ja mis määraks ette normid ja käiks välja praktilisi juhiseid õigusmõistmisel.

Paavsti tsitaat:

Loodav organisatsioon (Maailmavalitsus) ei oleks väheste kätte koonduv supervõim, mis domineeriks kõikide inimeste üle, kasutaks ära nõrgimaid.

Samuti kirjeldas paavst oma nägemuses “moraalset jõudu” või “moraalset organit”, mis oleks osalusdemokraatiaga “institutsioon” ja vastavalt vajadusele oma juristiktsiooni piires omaks ka seadusega piiratud mõjuvõimu.

Viimased märkused ei tule paavsti suust üllatusena arvestades, et Katoliku Kirik taotles ka Maailma Keskpanga asutamist, mis oleks vastutav nii maailma majanduse, kui ka rahvusvahelise valuutaga varustamise eest.

Samuti on teada, et Vatikan taotles ülemaailmset “riikideülest” võimu maailma poliitiliste ja majanduslike otsuste langetamise ees.

Kõik need märgid – Hiina sidemete tugevdamine Venemaaga, ÜRO soov kontrollida internetti ja avaldused katoliku kiriku poolt – viitavad vaid uuele maailmakorrale, mis saaks olema kui kivisse raiutud ning millest maailm enam taasutuma ei oleks võimeline.

Allikas

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelAvagem oma meeled uueks aastaks!
Järgmine artikkelJõulud on paganlik püha?
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi