Kurjuse maised organisatsioonid

0
34825

original6x

Avatud meelega, ärkavad inimesed üle maailma tajuvad Illuminaatide kurjuse domineerimist. Ajal mil valitsusasutused ja haruorganisatsioonid arendavad ühiskonna puhastamise ja Uue Maailmakorra  kehtestamise eesmärgil elektroonilisi jälgimistehnikaid, on avatud meelega inimesed võimelised selgelt tuvastama “probleemide” kunstlikku tekitamist.

Tundes maailma juhtfiguurides selgelt ära kurjuse olemuse, ei ole kahtlustki, et kõige selle taga peab olema võimas varjatud jõud, mis kontrollib maailma sündmuseid, majandust, meediat ja ühtse maailmavalitsuse agendat.

Kes on peamised maailma kontrollivad nähtamatud jõud?

DSCN7817Jeesus õpetas tabavalt, et maailm on pimeduse kontrolli all. Selle maailma üle domineerivad Madalamad Olevused koos oma inimestest “salgaga”. Kõik kõrgema teadvuse saavutanud targad on õpetanud, et kogu maailm on otseselt pimeduse jõu kontrolli all. Maailma “varivalitsuse” iseloomustamiseks on juba väga ammu kasutatud vana fraasi “Illuminaat”. Pärast põhjalikku uurimist ei tohiks olla raske Illuminaate tuvastada.

Maise “pimedus-valitsuse” organisatsooni algus

DSCN82851Madalamate olevuste pimeduse organisatsiooni loomine viib meid tagasi Kaini ja Abeli aegadesse. Kaini liinist sai läbi mõrva kurjuse ja pimeduse inimseeme. Canaani järglase ja Loti tütre järglase vahelise verepilastuse tulemusena tekkis pärast üleujutust Canaanide 13 hõimu, millest sai kui Madalamate Olevuste pimeduse seeme (*eesti keeles on kasutusel Kaanan, kuid jätan artiklis selle muutmata).

Canaani, Moabi ja Ammoni vaheline verepilastusest tekitaski maale pimeduse inimseemne. Selline eliidi vaheline suguluspaarituslik vereliin seob kõiki oligarhe. Canaan oli neetud, kuna Ham oli vahekorras Noa naisega: “nähes isa alastust”.

Kes või mis on siis Illuminaadid?

See on rahvusvahelisi piire mittetunnistav salaorganisatsioonide kõikvõimas ühendus. Nad tegutsevad eirates riikide seaduseid.  Nad kontrollivad kõiki külgi poliitikas, ettevõtetes, igat religiooni ümber maailma, kaubandust ja tööstust, pangandust, kindlustust, kaevandusi, meditsiinisüsteemi, ravimitööstust, kütusetööstust ja pornotööstust. Oma olemuselt viivad enamus nende sihtasutusi ja mõttekodasid tagaplaanil ellu Illuminaatide agendat Uue Maailmakorra suunas. Illuminaadid kontrollivad kõiki suuri ja kasumiahneid ettevõtteid. Illuminaadid on otseses kontaktis oma “isandatega” – Madalamate Olevustega. Madalamad Hingelised Olevused domineerivad Illuminaatide üle – saatana kummardamine ja “roomajaliku”/Madalama Olevusliku agenda elluviimine on Illuminaatide ülim tunnusjoon, mis hõlmab ka nö. valitsuste “nukk” liidrite olemasolu.

Hierarhia

Neid inimesi juhib võim, domineerimine ja salatsemine. Illuminaatide hierarhia struktuur meenutab püramiidi, alustades “dokumenteerijatest ja hindajatest”, informaatoritest, jooksjatest, jne kuni jõudes Illuminaatide 13-ne nõukoguni ehk  “Grand Drude Council” top nõukoguni ja “Olympiansideni”, mõttekontrolli professionaalideni välja.

See on lühiülevaade Illuminaatidest ja näitab Illuminaatide ülemaailmset varjatud kontrolli. Internetis leiab nende kohta tonnide viisi informatsiooni. Läbi põhjaliku uurimistöö taipab lugeja millise sügava pimeduse taseme all maailma valitsetakse. Valgus tühistatakse ja asendatakse otsese saatana kummardamisega.

Lühike nimekiri organisatsioonidest, mis on Illumitaatidega seotud

 • Royal Institute for International Affairs (RIIA)
 • The Council on Foreign Relations (CFR)
 • The Bilderbergers
 • Trilaterals
 • The Zionists
 • Freemasonry
 • Bolshevism-Rosicrucianism
 • Skull and Bones; enamus Ameerika presidentidest olid “Bones Man” (luu mehed), välja arvatud JFK.

Illuminaatide vereliin

DSCN78071Räägitakse, et Illuminaadid koosnevad 13-st vereliini perekonnast mis jätkuvalt domineerivad poliitika üle mis on korrelatsioonis keskkaegse Euro/Anglosksi kuninglike perekondadega üle maailma. Need vereliinid peavad korreleeruma Canaanide verepilastusega. Iisraellastel oli käsk mitte abielluda Canaanidega. Illuminaatide perekonnad on tänu intsestile (verepilastusele) omavahel geneetiliselt seotud.

Illuminaatide põhieesmärgiks on meelekontroll (mõistuse kontroll), maailmavalitsemine ja oma isandate – madalamate olendite – teenimise tarvis ajas rändamine (*mis ei ole midagi müstilist, ega võimatud, arvestades et selline mõiste nagu AEG on suhteline – aega ei eksisteeri). On mitmeid teadaolevaid juhtumeid paranenud meelekontrolli ohvritest.

David Icke’i teooria kohaselt reptiilid/hallid/kujumuutjad (Reptilians/Grays/ShapeShiters) teevad segapaaritust inimestega, mis moodustavad 13 vereliini.

See teooria näib vastavat tõele, sest Illuminaatide eliidi nooblite perekondade-vaheline intsestiga segaveri on reaalsus, kuigi need reptiilid ja hallid on tegelikult maavälised olevused, kes on Madalamatest Olevustest siiski erinevad.

Mooses käskis verega mitte jännata. See tundub täiesti loogiline, sest pimeduse jõududel on kinnisidee segamisel (mixing) ja vere joomisel. Reptiilid saavad inimverd tarbides “kokaiini laksu”, sest see sisaldab adrenalchrome (Adrenal Chromaffin), veri on vajalik, et geneetiliselt areneda ja kuju muutmisvõimet omada.

Madalamad olevused toituvad inimverest. Veredoonorid üle maailma on neile toiduladu. Läbi Illuminaatide meelekontrolli programmide, läbi tuuma/südamiku ja indiviidi isiksuse lõhestamise suudavad need Madalamad Olevused elada selle kaotatud tuuma/poole/südamiku sees.

Lisaks suudavad need olevused inimesi seestada, kui mitte seestada, siis vähemalt kirglikult koos indiviidiga elada. Madalamad Olevused suudavad läbi peegli või hüpnootiliselt luua kuju. Pole kahtlustki, et vere perekonnad pärinevad ammustest Canaanitest koos veresuguluspaaritustega nende perekonna liinide vahel. Seda intsesti/reptiilide verd loetakse “Kuninglikuks Vereks”. Canaan eksisteeris juba enne esimest Sumeri linnriiki.

Meedia ja populaarsuse kontroll

[youtube id=”TIQLXxEej-Y” width=”600″ height=”340″]

Maailmavalitsejad kontrollivad meediat ja populaarsust. Kuulus “Staari faktor” muusikas, filmides ja teistes meedia ülekannetes on Illuminaatide kindla kontrolli all. Kõik, kes on saanud kuulsaks, on ennast oma populaarsuse tõusu ajal Illuminaatidele maha müünud.

Võimalik, et see seletab ka nende narkootikumide tarbimise ulatust. Kuna maailma valitsejad on lubanud neil kuulsaks saada, mõistavad Staar isikud, et neil tuleb seda mängu nüüd kaasa mängida. “Kaasa mängimine” sisaldab “mitte seotuse” kokkulepet, kuigi tänu nende sunnitud massoonliku kunsti, kujundite ja sõnade kasutamisele on nad siiski sügavalt seotud. Pole kahtlustki miks teatud valitud muusikud, näitlejad ja interneti leheküljed püünele pääsevad.

Populaarsete interneti sotsiaalvõrgustike ja otsingumootorite andmebaas pakub “Kuldse Ajastu” Uuele maailmakorrale (New World Order – NWO) asendamatut resurssi.

Isikud, kes keeldusid “Kaasa mängimast”

 • John F Kennedy—Mõrvatud
 • Robert Kennedy—Mõrvatud
 • Martin Luther King—Mõrvatud
 • Princess Diana—Mõrvatud
 • John Lennon—Mõrvatud
 • Che Guevara—Mõrvatud
 • Ali Bhutto—Hukatud, Tütar Benazir Bhutto—Mõrvatud (Pakistan)
 • Malcolm X—Mõrvatud
 • William Colby—Endine CIA Direktor—Mõrvatud

Pikk ja põhjalik nimekiri mõrvatud/tapetud isikutest

“CIA omab igaüht, kellel on peavoolu meedias mingigi tähtsus” —William Colby

illuminati-symbolism-in-music-and-sports jackson tumblr_ld96a5uiCr1qcgioa madonna-illuminati
illuminati-music-stage lady-gaga-illuminati jayz_illuminati madonna_illuminati_pyramid

 

Ükskõik milline populaarne tegelane omab mingitki ohtu Illuminaatide agendale “võetakse maha”.

John Lennoni lugu pakub näite: Populaarne isik (eriti muusik) suudab läbi oma populaarsuse liigutada mägesid.

john-lennonSeadusetuse mees (anti-kristus, Baal – süüdistaja saatan iidses maailmas) on Madalamate Olevuste ja Illuminaatide isand. Illuminaadid ja maailma valitsused kummardavad oma jumalat – saatanat. “Boheemlaste salu” (The Bohemian Grove) Californias on hea näide Molochi kummardamisest kujutise ohverdamise läbi südametunnistuse puhastamise eesmärgil

Hea näide on südametunnistuse puhastamise eesmärgil Molochi kummardamine läbi kujutise ohevrdamise “Boheemlaste salus” (The Bohemian Grove) Californias. Tseremooniat kutsutakse “Cremation of Care” (Hoolivuse Tuhastamine).

Kujutisi kasutatavad tseremooniad, progresseeruvaid tseremooniaid ja ükskõik mis tüüpi sööki ja jooki kasutavad tseremooniad, on Madalamate Olevuste kontrolli all.

Tõlgitud Allikast

Eelmine artikkelPlastik
Järgmine artikkelChemtrail taevas 27 veebruar Eestis

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi