“Mis šokeerib inimesi kõige rohkem on teaduslik tõestus, et vähk on geneetiliselt retsessiivne mitte domineeriv. Tegelikkuses on inimese keha ülimalt vastupidav vähile. Oxfordi Ülikooli professor Henry Harris raputas 1969 aastal vähi uuringute ringkonda tõestades, et varasemad teooriad on olnud valed.

Professor Harris võttis normaalse koe rakud ja “sulandas” nendega kolm tüüpi vähirakke. Loomulikult arvas ta, et vähirakud võtavad normaalsed rakud üle ja “muudavad” need samuti vähiks. Üllatavalt kasvasid need aga normaalselt. Vastupidiselt üldlevinud arvamusele võtab vähil arenemiseks inimeses aega mitu aastakümmet.

Võttes arvesse pikka peiteaega, siis teadus näitab meile teed “hävitamaks” vähi-eelseid rakke ja aitab ära hoida suurema kahju tekkimist.

(*märkus – ma ei pea iseenesest õigeks terminit “hävitama”, kuna tegu on meie enda organismi rakkudega ja osa meist, siis pigem oleks õige ehk kasutada mõtlemisviisi “terveks muutma” – Jan)

Kui sa arvad, et vähk on “geneetiline”, siis arva uuesti.

Üks maailma juhtivamaid “vähiuurijaid” ja nö. onkogeeni avastajaid Dr Robert A. Weinberg (Massachusetts Institute of Technology (MIT)) pööras vastupidiseks oma varasemad järeldused pärast avastust, mis leidis et “vähem, kui ühel DNA aluspaaril miljonist tekib valekopeerimine”. Defekti tekkimiseks ei ole see piisav.

Tema täpsed sõnad: “Miski oli täiesti valesti. Ettekujutus, et vähk areneb läbi mitme onkogeeni eduka aktiveerumise, on kaotanud seose reaalsusega.”

Ta nimetas senised geneetilised avastused “steriilseks”. Seega pole ka peamine vähi tekkimise põhjus geneetiline. Sellest anti teada juba 1998 aastal.  Kas oled sellest kuulnud? Ilmselt mitte.

2006 aastal maailma suurima vähiuuringute keskuse (Houston, Texas) juhid andsid teada, et vähi peamine tekkepõhjus ei ole geneetiline. “Kui see oleks juhtunud [vähi geneetiline lahendamine], oleks see juhtunud juba praeguseks läbi geneetiliste muundamiste”, ütles William Brinkley (Baylor Ülikooli vanem asepresident). “Teised uuringud peaks looma pretsedendi vähi geenivaramu projekti suhtes.”

Dr. John Mendelsohn [M. D. Anderson Cancer Center president] teatas, et:

“Kõik väited, et vähiravi võtmeks on geneetilised uuringud, ei ole asjakohased. Seega peamine vähitekke põhjus ei ole geneetiline muundumine. Isegi, kui vähk “levib sinu perekonnas” on olemas tõeline lootus. Kahjuks teevad geneetikud asju vastupidi. Nad üritavad sundida fakte sobituma nende geneetikal põhinevate teooriatega, kuigi professor Harris palju aastaid tagasi demonstreeris, et vähk ei ole geneetiliselt domineeriv.

Kuhu see meid viib? Kuskohast peaksime lahendust otsima? Kuidas oleks vähiga “võitlemisel” populaarse toitumis-lahendusega ?

Dr. Otto Warburg avastas ja ütles selgelt välja, et peamine, kõige olulisem vähi tekkimise põhjus on liigselt vähese hapniku koguse jõudmine rakku.

“Me leidsime, et juba 35%  võrra hapniku imendumise kärpimisest raku kasvu ajal, piisab sellise mutatsiooni tekkeks”, ütles ta juba 1966 aasta Nobeli laureaatide konverentsil Saksamaal Lindaus.

Tõlgitud Allikast

 

Eelmine artikkelChia seemned
Järgmine artikkel11 suurimat toitumise valet peavoolu meedias

2 KOMMENTAARI

  1. Inimesed ei saa aru et nad ise söövad joovad ja elavad ennast haigeks. Siis ronitakse arsti juurde kes ütleb minuarust iga asja peale et kõik on pärilik geenides ja midaiganes. Saate suure pangetäie ravimeid millest kõht täis krõbistada. Aga probleem millest te üldse haiguseni jõuate jääb alles. Saate võibolla korra terveks ja vana eluviis läheb edasi. Ja proovige te vaid arstiga vaielda………….

  2. Kuidas oleks siinkohal pisikese epigeneetika lühikursusega ja nimelt selle põhitõega, et geeni ekspressiooni aktivaatoriks on väljastpoolt tulenev impulss ja mitte selle geeni enda, emergentne omadus… Kui see vaatenurk lõpuks levima hakkaks, oleks sellest kõigil kasu. Ennekõike võiks see innustada inimesi oma tervise eest vastutust võtma. Muidu on ju nii kerge end geenide ohvriks mõelda, käed rippu lasta ja ohata, et mina ei saa midagi teha, see on mul geenides…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi