Jagan Ivo Malmi FB postitust, kus ta jagab omi mõtteid 5G ja inimese immuunsuse seostest. Soovitan sul selle postituse mõttega läbi lugeda ning teha omad järeldused, kas kõik on ikka nii nagu meile räägitakse ja ette söödetakse…

Just selline mulje jääb vaadeldes erinevate osapoolte reaktsioone 5G leviala väljaehitamisega seonduvalt. Olen olnud viimase ajani neutraalse vaatleja positsioonil, kuni viimase paari päevani, kui minuni on jõudnud infot mis ei luba enam niisama pealt vaadata. Tunnen, et pean enda seisukoha selles teemas välja ütlema.

Tehnoloogiline võidukäik või tervise allakäik

Tehnoloogia huvilised ja ettevõtjad, telekommunikatsiooni ettevõtted ning riigijuhid tundub et on kahe käega 5G poolt. Ka levinumad meediaportaalid ei näe probleemi. Delfi nimetab viimases selle nädalases uudises kahtlevat kodanikku paranoiliseks. Tänu 5G-le saame ülikiire interneti üle kogu Maa ja hakata arendama uudseid IoT (internet of things) lahendusi. Lihtsustatult öeldes iga Sinu mehhaaniline ja digitaalne seade, näiteks külmkapp, turvaseadmed, auto või juuksekuivati, äratatakse ellu ning saad neid kontrollida ja juhtida läbi oma nutitelefoni ükskõik kust, 24/7. Tulevad targad kodud, linnad, kiirteed ja isesõitvad autod. Et saavutada 24/7 ja ülemaailma (sh vihmametsas ja Antarktikal), siis tuleb paigaldada miljoneid maste ning 5G satellite. Piltlikult öeldes kogu Maa saab olema kui üks suur non-stop mikrolaine ahi. Selle initsiatiiviga on Eestis algust teinud TalTech, aga ilmselt on juba laiemalt hakatud maste paigaldama. See avab väga palju uusi ja põnevaid tehnoloogilisi võimalusi. Teiselt poolt tekivad riskid privaatsusele, kuna kõike saab jälgida. Teoorias saab iga väiksemgi seade mikrokiibi. Olles ise taustalt infotehnoloogia valdkonna töötaja ja ettevõtja, siis hakkab endalgi mõte jooksma milliseid põnevaid lahendusi saaks teha. Eesmärgiga, et elu lihtsamaks teha ja uusi võimalusi pakkuda, samas muutudes veelgi rohkem lahendustest ja telefonist sõltuvaks.

Alternatiivsemate eluvaadetega inimesed tundub et on justkui täielikult vastu 5G-le, viidates et see on meie tervisele, immuunsüsteemile ja keskkonnale kahjulik. Eriti aktiivseks on see läinud viimasel ajal. Ilmselt põhjusel selles, et just see ja järgmine aasta plaanitakse massilisem 5G leviala väljaehitamine. Olen näinud igasugust infot alates sellest, et Youtubes on videod kus USA-s hetkel kui kõik on isolatsioonis on usinad wifi mehed nagu kord ja kohus kooli parklad valgete bussidega täitnud, et koolides midagi toimetada. See on iseenesest kummaline, et need tüübid peavad praegu tööl olema olukorras kus kõigil on käsk kodus olla. Kuni selleni kus erinevad alternatiivuudiste kajastajad kuulutavad et 5G on palju hullem ja tapvam kui praegu leviv k-viirus. Kuna mul on õnn tunda väga erineva taustaga inimesi, siis Facebooki feedi tuleb seda järjest rohkem. Panen ühe video allpool linkidesse. Selles videos on kummaline vaadata USA Kongressis toimunud arutelu, kus senaator küsib 5G esindajatelt, et kas on olemas sõltumatud teadusuuringud. Vastust peate ise nägema. Soovitan vaadata. Üldiselt ei ole selle hüsteeriaga kaasa läinud, neid kurja kuulutavaid pealkirju ja uudiseid enamasti avanud ning olen jäänud vaatlejaks. Tundub et kui ühed on hetkel hirmul k-viiruse ja majanduse pärast, siis teised 5G ja selle mõjude pärast.

Minu sisetunne seni sel teemal on öelnud, et kõik mis häirib Maa loomulikku võnkesagedust tuleks igal juhul hoolikalt läbi mõelda ning pikaajaliselt testida, enne kui kasutusele võtta. Kirjutasin hiljuti pikema tunnetusliku mõtiskluse miks meil on looduses hea olla. Üks põhjuseid on Schumanni resonants. Nimelt on teadlased välja selgitanud, et Maal on oma konkreetne võnkesagedus mida nimetatakse Schumanni resonantsiks. On teaduslikult tõestatud et Schumanni resonants ehk Maa võnkesagedus on sarnane inimese aju võnkesagedusega. Seega tundub, et oleme otseses ühenduses Maaga läbi oma aju. Maa võnkesagedust mõjutab omakorda Päikese aktiivsus. On tõenöoline, et Maa ja Päikse elektromagnetilistel muutustel on suur osakaal miks kliima on muutumas. Schumanni mõõdetakse seal kus inimese jalajälg on minimaalne, kuna tehislik elektromagnet müra häirib mõõtmist. Ehk siis seda mõõdetakse ookeanidel või sügavates metsades. Seega metsas kus on piiratud levi on igaljuhul hea koht kus olla ühenduses Maa loomuliku energiaväljaga. See on põhjus miks looduses ja metsas on hea ning harmooniline olla. Võimalik et Maa loomulik energiaväli on vajalik, et meie aju ehk vaimne seisund oleks stabiilne (Googeleda Schumann resonance, humain brain Schumann).

Kopsuvähi rakud mitoosi käigus Foto: The Biology Lair

Leian et kõige parem kaitse igasuguste viiruste ja haiguste eest on terve ning tugev bioväli ja immuunsüsteem. Siis terveneme viirusest loomulikult nii nagu loodus on ette näinud. Immuunsüsteemi kahjustavad erinevad faktorid: stress ja pidev pinges olek, negatiivne mõtlemine, hirmu ja paanika seisund, sõltuvused, vähene liikumine, loodusest eemaldumine, kehvad toitumisharjumused ja keskkonna mõjutused, sh saastatus ja tehislik elektromagnet müra (2G, 3G, 4G, 5G, wifi). Kui toimub pikaajaline immuunsüsteemi nõrgestamine, siis haigestume nö elustiili haigustesse, näiteks vähk. Keha on niivõrd nõrgestatud, et ei saa enam isetervendamisega hakkama. Tean seda valusalt omast käest, kuna minu vend suri vähki 7a tagasi. Õppisin sellest kogemusest nii mõndagi. Meditsiin oskab tagajärge ehk kasvajat eemaldada, aga ei oska ravida juurpõhjust. See ongi keerulisem, kuna on palju faktoreid nagu eelpool mainitud. Tehislik elektromagnet müra on üks nendest. Isegi kui ei saa rasket diagnoosi, siis oleme vastuvõtlikumad igale kergemale viirusele. Põeme kõike raskemalt läbi.

Seega kõige parem ennetus viiruste vastu ei ole mitte vaktsiin vaid tugev immuunsüsteem. Me jääme raskemini haigeks. Tugev immuunsüsteem on ennetus ja ravi kaks ühes. Isegi kui jääme haigeks, siis keha terveneb iseenesest palju kiiremini ja kergemini.

Kui 5G teemal oleks toimunud rahvahääletus, siis oleksin kuni praeguse hetkeni olnud kahe vahel. Seda seniks, kuni üleeile jõudis minu Facebooki feedi link rahvusvahelisele üleskutsele vahvalt ekskolleegilt ühest tehnoloogia ettevõttest. Lisaks, eile jõudis minuni Eestis tehtud rahvaalgatus, mis avalikustati 23.03 ning praguseks hetkeks on juba allkirjad koos et Riigikokku saata. Peale nende algatuste lugemist ja teemasse rohkem süvenemist ei saa enam vait olla, vaid tuleb iseenda eest seista. Tunnen et minu tervisele eksisteerib võimalik oht ja pean tegema endast oleneva, et seda ohtu minimeerida. Seetõttu avaldan selle teksti, kirjutasin omalt poolt alla nii rahvusvahelisele üleskutsele ja Eesti rahvaalgatusele ning toetasin rahaliselt mõlemat. See on parim mida hetkel teha saan. Jagan Eesti rahvaalgatuse ja rahvusvahelise üleskutse lingid allpool teksti lõpus.

Teadlased, arstid ja keskonnaorganisatsioonid väidavad, et 5G on inimesele ja keskkonnale kahjulik

Lühikokkuvõte on järgmine: paljude riikide teadlased, arstid, keskkonnaorganisatsioonid ja kodanikud nõuavad tungivalt 5G traadita telekommunikatsioonivõrgu, sealhulgas 5G kosmosesatelliitide kasutuselevõtu peatamist. 5G suurendab oluliselt kokkupuudet raadiosagedusliku (RF) kiirgusega lisaks juba olemasolevatele 2G, 3G, 4G telekommunikatsiooni võrkudele. Seda tahetakse rakendada üle maailma igalpool 24/7. RF-kiirgus on teadusuuringutes osutunud inimestele ja keskkonnale kahjulikuks. Üks põhjuseid on sellesama Schumanni resonantsi ehk Maa võnkesageduse häirimine, mis mõjutab igat eluvormi Maal. Öeldakse, et 5G kasutuselevõtt on inimkatse, mida ei ole pikaajaliselt uuritud, ja seda määratletakse rahvusvahelise õiguse kontektsis kuriteona.

Kusjuures 5G-d ei näe ohuna mitte ainult kamp teadlaseid, arste, keskkonna eksperte ja kodanikke, vaid nii mõnigi riigiametnik. Nimelt mitmed suuremad ja väiksemad linnad on tervislikel kaalutlustel peatanud 5G väljaehitamise. Selle kohta samuti link teksti lõpus.

Eestis on 5G-ga juba algust tehtud. TalTech tudengid osalevad ilmselt iseenda teadmata ja luba andmata 5G inimkatses, millele on olemas teaduslikud tõendused mis viitavad, et sellel võib olla inimesele ja keskkonnale kahjulik mõju. Need tundengid on pioneerid, kuna kui nii edasi läheb, siis varsti järgneb kogu Eesti ja muu maailm ning iga inimene, laps ja vanur saab olema sellest mõjutatud. Postimehe kaudu kuulutas TalTechi IT-dekaan kahjulikkuse jutte luuludeks, mis on mõistetav kuna ilmselt tema teaduskond võidab sellest initsiatiivist. Huvitav mida kostavad TelTechi arsti, bioloogia ja keskonna teaduskonna esindajad kui on allpool olevad materjalid läbi vaadanud.

Huvitav on asjaolu, et nii k-viirus kui ka 5G laialdasem paigaldamine on sattunud ühte aega. Need kaks teemat jooksevad justkui paralleelselt. Kummaline on fakt et Wuhan, kust k-viirus alguse sai oli üks esimestest 5G piloot linnadest Hiinas. Hiinas, sh Wuhanis, algas 5G paigaldamine eelmisel sügisel ja nüüd kui olukord viirusega seoses on rahunenud, siis läheb täie hooga edasi (Googelda, selle kohta palju infot). Viiruse intensiivsem periood algas samuti eelmisel sügisel ehk samal ajal. Kiire Googeldamise tulemusel leidsin ühe huvitava lehe (link teksti lõpus), kus kajastatake Euroopa riike mis on ärilistel eesmärkidel 5G juba kasutusele võtnud. Nende seas on viirusest räsitud Itaalia, Hispaania, UK – kokku 15 riiki. Eesti on samuti nende seas.

Ma ei taha tõmmata meelevaldselt mingeid seoseid, küll aga tekib tahes tahmata mõte, et kuna teadusuuringute põhjal nõrgestab 5G täiendavalt meie immuunsüsteemi siis kas võib olla, et tulevikus saab iga viirusest tervenemine olema raskem? Kas sarnane viiruspaanika hakkab olema iga aasta ning oleme ise selle põhjustajad läbi iseenda rumaluse? Siiralt loodan et praegusel haiguspuhangul ja 5G laialdase levimise vahel ei ole rohkem seoseid.

Minu võibolla et liiga lihtne talupoja mõistus paneb mõtlema, et olukorras kus k-viirus tekitab massiliselt hirmu ja paanikat ning inimesed surevad, siis tuleks vältida igasugust vähimatki ohtu mis võiks seda veelgi rohkem mõjutada. Mina soovin vältida igasuguseid täiendavaid ohte praegu ja tulevikus mis võivad minu immuunsüsteemi nõrgestada ja muuta vastuvõtlikumaks igale viirusele. Rääkimata lastest, vanuritest ja nendest kellel juba on mõni krooniline haigus. 5G puhul pole mul praeguse plaani kohaselt paari aasta pärast pääsu, isegi kui kolin linnast loodusesse ja metsa. 24/7 ja 365 päeva aastas. Mul puudub igasugune valik kas soovin osaleda selles eksperimendis või mitte.

Paljude teadlaste, arstide ning keskkonna ekspertide uuringud väidavad, et 5G mõjutab inimese immuunsüsteemi ning keskonna tasakaalu, sh Schumanni resonantsi. Seniks kuniks eksisteerib väiksemgi võimalus, et see nii on, siis leian et tuleks igasugune 5G levimine peatada ning mastid mis on töös kinni panna. Mina soovin et minu immuunsüsteem toimiks hästi ning et seda mõjutaksid võimalikult vähesed välised mõjutused, sh ebamõistlik tehislik radiatsioon. Mina valin praegusel hetkel igaljuhul tervise kui tehnoloogilise arengu. Ükskõik mis uusi võimalusi läbi selle saab luua. Tervis on olulisem kui tehnoloogilised vidinad. Usun et selles ei kahtle küll hetkel enam keegi. Võimalik et see ongi k-viiruse sõnum üha rohkem tehnoloogiast ja nutikatest lahendustest sõltuvale ühiskonnale.

Mida Sina valid?

See kes Sa oled oma sõpru kutsunud üles #staythefuckhome, jaganud sotsiaalmeedias infot kuidas rikutakse isolatsiooni kokkuleppeid ja pannud pilte üleskutsega “Püsin kodus” et iseenda ja lähedaste tervist kaitsta – kas lähed lõpuni välja ja seisad enda ning oma lähedaste tervise eest? Või on see ühekordne nähtus seniks kuni järgmine haigus inimkonda niidab? Kui Sinu soov enda ja lähedaste tervist kaitsta on siiras, siis minu palve on järgmine: palun loe allpool olevad materjalid läbi, tee omad järeldused ja jaga seda postitust või vähemalt Eesti rahvahääletuse ja rahvusvahelise üleskutse linke oma sõpradele. Las igaüks otsustab iseenda eest.

Igaüks kes on näinud seda üleskutset, teemasse süvenenud ja väidab et 5G on ainult nö alternatiivsemate maailmavaadetega inimeste vandenõuteooria ning teadus seda ei toeta, siis näitab see selle konkreetse inimese ignorantsust ja tõsiasja, et see inimene ei ole erapooletu.

Seniks kuniks ei ole arstide, teadlaste ja keskkonna ekspertide ühist konsensust et 5G on inimese tervisele ja looduse harmoonilisele talitusele täiesti ohutu, siis:

#stopthefucking5G

Viited:
1. Eesti rahvaalgatus

2. Rahvusvaheline üleskutse inglise keeles, mida soovitan kindlasti lugeda

3. Rahvusvaheline üleskutse Eesti keeles, sh hulgaliselt 5G-ga senduvat infot

4. 5G ärilistel eesmärkidel riikide kaupa 2019 lõpu seisuga

5. 5G rakendamise peatanud linnad

6. Alternatiivse ajakirjanduse USA näide (9 min teema kajastust, sh USA Kongressi Q&A)

-Ivo Malm-

Originaalpostitus Ivo näoraamatu seinal.

Eelmine artikkelLISATUD HARJUTUS! Vabastav hingamine tervendab keha ning vaimu
Järgmine artikkelSõnumid märtsi lõpupäeviks ja naljakuu algusnädalaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi