Hashimoto, mineraalid, vitamiinid ja ravimid I osa

0
13787

1Kehv toitainete lagundamine

Foto: Tumblr

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Hüpotüroidism viib mineraalide ja vitamiinide halva lagundamiseni meie toiduallikatest. Kilpnäärmehormoonid reguleerivad meie ainevahetust läbi terve meie keha ja kõige rohkem mõjutab see seedetrakti, eriti soolestikku. Küllaldase hulga kilpnäärmehormoonide puudumine muudab toitainete lagundamise veel raskemaks ja vähem effektiivseks ja see võib viia toitainete puudujäägini.

Enamus inimestest, kel on kilpnäärme probleemid (alatalitlus) või kõhunäärme kurnatus, on liiga vähe maohapet, mis on aga vajalik valkude lõhustamiseks – seda seisundit tuntakse kui aklorhüüdriat (maohappetus, kõhukinnisus ning mittetäielik kiulise taimse materjali seedimine). Õigete seedeensüümide puudumine viib aminohapete, raua, tsingi ja teiste toitainete, mida hangitakse valkudest, vähenemiseni. Sümptomiteks on gaasid, kõrvetised, puhitus ja raskustunne kõhus pärast valgu söömist.

Tagasi
[vc_message icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert”]Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

[/vc_message]

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi