Hashimoto türeoidiidi sada nägu ja maski I osa

3
18164

1Artiklisarja

Foto: Joshua Mozes

hashimoto ehk autoimmuunsest kroonilisest türeoidiidist (kilpnäärmepõletikust) jätkan hashimoto tutvustamisega. Mida see haigus endast kujutab, millised on tema sada nägu ja maski ning erinevad lood inimestelt meie endi seast, kel on samuti hashimoto.

Esimeses osas räägin lähemalt hashimoto “sajast näost” ehk tema paljudest erinevatest sümptomitest. Järgmises osas on juba inimeste enda lood – ja üks minupoolne idee, mis on sündinud arusaamast, kui palju on hashimotoga hädas olevaid abita ja teadmisteta jäetud inimesi – ja et selles osas tuleks kindlasti midagi ette võtta. Teen teile järgmises osas ettepaneku, kus saate avaldada oma arvamust – teeme ära, üheskoos!

Tagasi
Eelmine artikkelEmotsionaalne tasakaal terveks aastaks Jin Shin Jyutsuga
Järgmine artikkelHäbiväärse Eesti rahva häbenemistest ja häbistustest
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi