Häbiväärse Eesti rahva häbenemistest ja häbistustest

1
2436

6. jaanuaril 2016 oli eetris Pealtnägija, kus Märt Avandi “vabandas” oma sõnade pärast eesti rahva ees. Saates jõutakse Avandini minutitel 18:53.

Vastus hr. Avandi vabandamisele ilmus 7. jaanuaril sotsiaalmeedias Evelyn Hintsilt. Edastame Evelyni vastuse ka siin, et see jõuaks laiema lugejaskonnani. Evelyn on välja öelnud oma vastuses paljude eestlaste mõtted ning leiame, et tema vastus väärib lugemist ning kindlasti ka kaasamõtlemist.

Foto: T-Nation
Foto: T-Nation

Lp. Hr. Avandi.

Oleksite võinud parem vait olla ja oma eileõhtuse “vabandamise” ära jätta. Kuni eilseni mind ei ärritanud Teie üllitis, kuid Teie nn. vabandamine solvas mind hingepõhjani. Vabandasite oma “5 aastat hiljem” saates öeldud sõnade pärast ja parandasite end öeldes, et Teil on häbi ainult nende eestlaste pärast, kes Toompeal meelt avaldamas käivad!?

 • Järelikult on Teil häbi õpetajate pärast, kes seal suuremat palka nõudmas on käinud.
 • Järelikult on Teil häbi ka põllumeeste pärast, kelle elu toetuste vähesuse tõttu ja karjade hävitamise pärast väljakannatamatuks on muutunud.
 • Teil on järelikult häbi nende inimeste pärast, kes kõike trotsides veel ikka endiselt maal tahavad elada ja oma tööd teha, mis ka Teile leiva või piima lauale toob.

Vaatamata sellele, et tänaseks päevaks on enamus koole maapiirkondades suletud ja “maakad” peavad oma lapsi kooli vedama, sest väherentaablne bussiliiklus on lõpetatud samas kui maksuamet saab neile turja karata selle eest, et nad seda oma firmaautoga teevad. Kui maakas tahab bensiini, siis ta peab linna sõitma, kui maakas tahab raha, siis ta peab linna sõitma, kui maakas tahab postkontorisse, siis ta peab linna sõitma, kui maakas tahab poodi, siis tuleb tal samuti sõita, kui maakal juhtub metsa olema, siis riik võtab selle talt käest ära või õigemini küll ei võta, vaid teeb sinna kaitseala ja jätab sellega seonduvad kulud maaomaniku kanda.

 • Minul on ka häbi sellise riigi pärast ja veel rohkem on mul häbi nn. tolerantsete ja sallivate inimeste pärast, kes sallivad kõiki teisi peale omaenda rahva. Kas Te siis tõesti aru ei saa miks on inimesed sallimatud?

Sest meil kehtib hetkel mentaliteet, mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale.

 • Kui riigikogulased endale kuluhüvitiste arvelt kalleid autosid rendivad siis see on ok, kui firmaomanik seda oma raha eest teeb, siis peab ta arvestama, et sellega sõitmise eest võib riik teda karistada!
 • Minul on häbi peaministri pärast, kes uhkelt sõbra firmast renditud eralennukiga ringi reisib, samas kui eestlaste jaoks nii oluline rahvuslik lennukompanii põhja lasti.
 • Minul on häbi selle pärast, et peaministril pole ühtegi arukat nõunikku, kes talle soovitaks teatud asju teha või mitte teha.

Ajal kui Eestis on jäänud mõnigi pere tulekahju tagajärjel peavarjuta või mõni isa peab lapsi üksi kasvatama seetõttu, et ema tules hukkus, tormab peaminister Vaosse, kui maja välissein süüdatakse!

 • Minul on häbi Eesti presidendi pärast, kel ei ole aega riigiasjadega tegelemiseks, sest eraelu ja rahva häbenemine nõuab liiga palju energiat!
 • Minul on häbi kõigi nende pärast, kes pidevalt korrutavad, et ka eestlased põgenesid omal aja oma kodumaalt.

Tuletan siis siinkohal veel korra meelde, et kõik kes läksid ja keda sihtkohaks olnud riikide poolt Nõukogude Liidule välja ei antud, hakkasid kohe tööle ja kellelegi ei antud midagi niisama!

 • Minul on häbi valitsuse pärast, kes invaliidide toetusi vähendab! Kas teate, et üks kõige tulisemalt massimigratsiooni vastu meeleavaldajetest on raske haiguse põdemise tõttu ratastooli aheldatud neljakümnendates mees?
 • Minul on häbi Ahto Lobjakase pärast, kes kõiki eestlasi poolharituteks tembeldab.
 • Minul on häbi Indrek Tarandi pärast, kes eestlastel ennast põlema soovitas panna.
 • Minul on häbi valitsuse pärast, kes tegeleb pseudoprobleemidega, selle asemel et riiki paremaks muuta. Eestlane ei ole oma olemuselt sallimatu seni kuni talle midagi vägisi armsaks teha ei püüta, siis hakkab ta sellele vastu võitlema!

Minul on tänasel päeval kahju kõigist homopaaridest, sest vaevalt neid enne kooseluseaduse jõuga läbisurumist keegi vihkas. Olin ka ise enne kooseluseaduse poolt, sest olen vabaabielus, kuid nüüd mil see on riikliku propagandavankri ette rakendatud, tekitab see minus trotsi. Ma ei leia, et oleks õige juba lasteaialastele ajuloputust tegema hakata!

Las lapsed otsustavad oma seksuaalse orientatsiooni üle ise, kui nad vastavasse ikka on jõudnud!

Eestlane ei ole oma olemuselt ka rassist, sest vaevalt enne massiliselt euroopasse imporditavate illegaalide saabumist keegi neegreid vihkas. Olen ise maailmas piisavalt reisinud ja igal pool meeldivaid inimesi kohanud, ka neegrid, paraku ei saa ma sama moslemite kohta öelda. Aga kõik kes ennast sallivateks nimetavad võiksid aru saada, et Euroopa on oma pindalalt tunduvalt väiksem, kui Aafrika ja eel-Aasia ning kõik ei mahu lihtsalt siia ära, järelikult tuleb abivajajaid aidata sea,l kus nad abi vajavad! Palun avage ükskord oma silmad ja vaadake mis toimub mujal Euroopas!

Miks ei ole “kallid külalised” lõimunud isegi kui nad juba mitu põlve Euroopas on elanud.

 • Kas Teie arvates on normaalne, et Saksamaal ja Rootsis on juba täna koolid, kus valged lapsed on vähemuses?
 • Kas sallivate arvates on õigustatud pagulaste käitumine uusaastaööl Kölnis?
 • Kas Teile endale meeldiks, kui Teie naist nii ahistataks?

Eestlased ei oleks vastu, kui siia tuleksid pagulased Ukrainast, on ju nemad samast kultuuriruumist ja kogukondki siin olemas. Eestlased ei oleks vastu, kui Euroopasse saabuksid lapsed-naised, keda paraku on nn. põgenikest kõigest 10%. Usun, et eestlased suudaksid nendega leppida ka siis kui nad tuleksid ja hakkaksid siin meie kombe kohaselt elama aga mitte ei nõuaks, et kohalikud elanikud ennast nende tavadega kohaldaksid!

 • Kas see on normaalne, et Brüsselis tühistati uusaastapidustused seoses suure terroriohuga?

Kallid tolerandid saage palun aru, et tegemist ei ole pagulastega vaid illegaalsete immigrantidega, kes oma sõja euroopasse kaasa toovad!

Ja lõpetuseks on mul häbi Teie pärast, kes Te nii rassistliku teksti kirjutasite, sest lauluke elab internetiavarustes oma elu ja selle vaatajad ei saa aru, et tegu on musta huumoriga vaid mujal maailmas serveeritakse asja hoopis vastupidiselt, kui Teil algselt kavas oli! :(

Evelyn Hints

Eelmine artikkelHashimoto türeoidiidi sada nägu ja maski I osa
Järgmine artikkelInglihoroskoop – jaanuari II pooleks

1 kommentaar

 1. Aga on piinavalt kahju, et see kes sellest peaks aru saama ei adu vähimatki maailma asjadest sest pööningul on lilla udu ja hing piinleb kuidas aupaiste pea ümber ära mahub.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi