Monika Palm on vaimne nõustaja ja vabastava hingamise terapeut, kes soovib olla inimestele toeks nende eluülesannete avastamisel, aktiveerimisel ja suuna andmisel selle täitmiseks. Lisaks sellele omab naine kesk-meditsiinilist haridust ja kõrgemat juriidilist haridust.

Monika soovibv jagada oma positiivseid kogemusi ja imelisi muutusi, mis toimusid tema enda elus peale Auratransformatsiooni™.  Siit sai alguse ka tema intensiivsem muutuste periood elus ja sünnipäraste loomulike võimete, selgeltnägemise, tajude ning muude annete avanemine, millega ta soovib aidata ka teisi. „Pakun toetust neile, kes otsivad ja vajavad ellu midagi uut, et tunda ennast terviklikumalt ning aitaks praeguses maailmas paremini hakkama saada” tutvustab enda eesmärke Monika.

Vabastav hingamine tekitab hea enesetunde

Üks suurepärane viis on end tervendada läbi vabastava hingamise. See on vaimselt ja füüsiliselt väga kogemuslik praktika, mis loob parema enesetunde, aitab vabaneda stressist, loob rõõmsama meele ning aitab leida emotsionaalse tasakaalu. Vaimselt aitab see kogeda meelerahu ja armastusetunnet, toetab spirituaalset kasvu. Ka füüsiliselt on vabastaval hingamisel palju kasutegureid – hingamine puhastab keha jääkainetest ja toksiinidest, reguleerib aluselist ja happelist tasakaalu, puhastab keha sissehingavatatest pisikutest, tolmust ja saastast, mis on kehale kahjulikud.

Vabastavat hingamist saab teha igaüks oma ka oma kodus, kuulates oma keha ning leides selle jaoks vaid mõned minutid.

Lihtne hommikune hingamisharjutus “Lase päikesel paista

Üks lihtne harjutus on hommikul ärgates jääda veel viieks minutiks suletud silmadega rahulikult lamama. Monika Palm soovitab hingata vaikselt oma tempos sisse ning aeglaselt välja. Seejuures kujuta ette, et hingad välja kuldset säravat valgust. Iga väljahingamisega valgus aina laieneb läbi kogu toa.

“Naudi kuldses valguses olemist, märka aisinguid, mis sinus tekivad,” õpetab Monika. “Tunne ennast energilise ja puhanuna.”

See lühike ja lihtne harjutus aitab alustada toredat, kerget ja rõõmuküllast päeva.

Eelmine artikkelMiks me astume õnnetusse suhtesse?
Järgmine artikkel5G – KAS TEHNOLOOGILISE REVOLUTSIOONI VÕIDUKÄIK VÕI INIMESE TERVE OLEMISE ALLAKÄIK

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi