Kallid Hingepeegli lugejad, tahame teie kõigi poole pöörduda suurima tänuga, et olete meie tegemistel silma peal hoidnud ning loodame südamest, et olete siit lehelt ka palju abi ja tuge saanud. Lubame, et anname ka järgmisel aastal endast parima.

Päkapikud

Meil on päkapikud käinud,
meie jälle neid ei näinud!

Jätsid siia hulga kinke,
neile otsima peab omanikke…

Nagu näha, siis käisid meil päkapikud, kes jätsid siia terve hulga vahvaid, tervislikke ning südamlikke kinke koos imearmsate pisikeste kaartidega. Suured tänud armsatele ja lahketele päkapikkudele, sest just nende pisikeste kinkidega saame nüüd meeles pidada Hingepeegli kaasautoreid.

Kaardid

Suured tänud, kallid kaasautorid, et te meil olemas olete. Tänu teie maailmavaadetele, on sellel aastal olnud Hingepeegli leht mitmekülgsem ja mahukam. Tulgu teil kaunid pühad ning veel toredam uus aasta!

Soovid üles astuda vabatahtliku kaasautorina?

Kui soovid ka Hingepeegli vabatahtliku kaasautorina end väljendada, siis saada julgelt meile oma artikkel artikkel [ätt]hingepeegel.ee Peamine on see, et sinu maailmavaade ühtib Hingepeegli omaga ja sul on, mida meie lugejatele pakkuda.

Tänu toetajatele

Lisaks tahame tänada kõiki meie fantastilisi toetajaid, kes on võtnud vaevaks Hingepeegli tegemisi väikese rahalise toetussüstiga ergutada. Suurimad tänud ning sügav kummardus teile, sest teie panusest on olnud palju abi kodulehe ülalpidamisel. Tänu teile käisid meil ka päkapikud, kes jätsid siia hulga kinke nii Hingepeegli kaasautoritele kui ka teile, kallid toetajad. Kes aga meie toetajatest omale pisikesed vahvad kingitused saavad, anname teada juba 31. detsembri õhtul, et uus aasta saaks tulla veel parem ning täis üllatusi.

Soovid ka osaleda?

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused.

lhv nordea seb
swed danske

 

Eelmine artikkelKeha ja hinge sideme tugevdamine
Järgmine artikkelInglihoroskoop – mida toob endaga aasta viimane noorkuu

1 kommentaar

  1. Pakk jõudis turvaliselt kohale ning raamat läks täpselt õigesse kohta. Minul hakkasid kohe silmad särama, kui päkapikud aadressi küsisid. Oli üllatavalt suur ootusrõõm. Aitäh Hingepeegli päkapikudele ja rahulikke saabuvaid pühi! :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi