Meeldivad üllatused
Esmaspäeva õhtul sain sõnumi teatega, et Hingepeeglisse on tulnud pakk. Esialgu mõtlesin, et keegi, kellele sai üllatuspakike saadetud, pole oma pakile saanud järgi minna ning see tuli meile tagasi. Egas midagi, mõnikord ikka juhtub. Pean mainima, et minu üllatus oli seda suurem, kui avastasin, et tegemist on hoopis teise pakiga, pakikesega, mis on mõeldud meile. Nii armas üllatus, mis pani südame kiiremalt põksuma ning tõi naeratuse näole.
Pakki avades, leidsin seest imelise ja armsa pisikese raamatu: “Saladus peitub Tundes“, mille on kirjastanud ja meile nii armsasti saatnud, Kirjastus OM.
Raamat ise on küll pisike, aga sisutihe, täis juhiseid sellest, kuidas oma soove täide viia. Raamat tutvustab teadvuse seaduse toimimist unes, palves ja tundes. Toon siin igast peatükist väikese väljavõtte ja võibolla paneb see sindki mõtlema selle üle, miks sinu soovid pole senini täitunud.
Väljavõte 1. peatükist – seadus ja selle toimimine
…
Alateadvus ei ebaõnnestu kunagi temasse sisendatu väljendamises.
Hetkel, mil alateadvus temasse lähetatud info omaks võtab, hakkab ta otsima teid selle väljendamiseks. Ta aktsepteerib temasse sisendatud tunnet, sinu tunnet, mis tegelikult eksisteerib sinus endas ning alateadvus hakkab kohe välisesse ehk objektiivsesse maailma looma selle tunde täpset sarnasust.
Alateadvus ei muuda kunagi inimese omaks võetud uskumusi. Ta joonistab need viimse peensuseni välja – on need siis inimesele kasulikud või mitte.
Et alateadvust soovitud seisundiga mõjutada, pead sa kujutlema tunnet, mida kogeksid siis, kui su soov oleks juba täitunud. Eesmärki püstitades peaksid muretsema vaid eesmärgi enda pärast. Väljendusviisi või sellega seotud väljendamisraskuste pärast sa muretsema ei pea. Mis tahes olukorras tundega mõtlemine mõjutab alateadvust. Seega, kui sea keskendud probleemidele, takistustele või viivitustele pikemalt, võtab alateadvus omaenda valimatul moel neid probleemide ja takistuste tundeid palvetena ning jätkab nende materialiseerimisega sinu välisesse maailma.
Alateadvus on loomise üsa. Ta võtab iseseisvalt vastu idee inimese tunnete kaudu. Alateadvus ei muuda kunagi vastuvõetud ideed, vaid annab sellele alati vormi. Seega kajastab alateadvus vastuvõetud tunde idee kujutise ja sarnasuse. Lootusetuse või võimatuse tundmine tähendab ebaõnnestumise mõtte alateadvusse sisendamist. Kuigi alateadvus teenib ustavalt inimest, ei tohiks järeldada, et tegemist on teenija-peremehe suhtega, nagu seda iidsel ajal räägiti.
Väljavõte 2. peatükist – uni
…
See, millist osa sa maailma laval mängid, määratakse kindlaks sinu arusaamaga iseendast.
Tundega, et su soov on juba täitunud, ja vaikselt lõdvestunult unne vajudes, astud sa peaossa homses maailmas mängimiseks; ning magamise ajal teed sa proovi ning sulle antakse juhendid oma rolli jaoks.
Kujutluspildi omaksvõtmine tähendab automaatselt su soovi täideviimise alustamist. Ära sellega eksi. Kui sa valmistud magama jääma ja ei tunne kujutledes teadlikult soovitud soovi täitumisel kaasnevat tunnet, siis võtad endaga tema, kes on su eostanud, kambrisse kaasa kogu eelneva päeva tunnete ning reaktsioonide kogumi. Ja magamise ajal juhendatakse sind selliselt, nagu neid tundeid ning reaktsioone homme väljendatakse. Sa ärkad usus, et oled vaba mees, mõistmata, et päeva iga tegu ja sündmus määratakse magama jäädes sinu arusaamaga iseendast. Sinu ainsaks vabanduseks jääb siis vabadus reageerida. Sa võid valida, kuidas sa tunned ja päevasündmustele reageerid. Kuid need – päeva tegevused, sündmused ja olukorrad – on juba ette kindlaks määratud.
Väljavõte 3. peatükist – palve
…
Kui meeled kinnitavad soovi puudumist, siis kõik teadlikud pingutused sellise sugestiooni kahjutuks tegemiseks on hukule määratud ja kalduvad seda sugestiooni tugevdama.
Palve on kunst alistuda soovile ja seda mitte tagant sundida. Kui su tunne on sooviga konfliktis, jääb võitjaks esimene. Valitsev tunne väljendab end alati. Palve tuleb esitada ilma pingutuseta. Tulutu pingutus on püüda kinnitada meelte poolt tõrjutud mõtteviisi.
Soolile kui täitunud tõsiasjale edukalt alistumiseks peas sa looma passiivse, umbes nagu unistamisele, meditatsioonile või magamajäämisele eelnevale tundele sarnaneva seisundi. Sellises lõõgastunud olekus pöördub mõistuse tähelepanu väliselt maailmalt ära ning tunnetab kergelt sisemise seisundi tõelisust. Selles seisundis oled sa teadvusel ja võimeline pisut liigutama või avama oma silmi, kuid sul pole selleks soovi. Lihtne viis sellist seisundit luua on lõõgastuda mugavas toolis või voodis. Kui teed seda viimases, siis lama selili, pea ülejäänud kehaga samal kõrgusel. Sule silmad ja kujutle, et oled unine. Tunne – ma olen unine, nii unine, väga-väga unine.
Väljavõte 4.peatükist – tunne
…
Vii end soovitud vaimsesse seisundisse, kujutledes tunnet, mida tunneksid, kui oleksid see, kes sa olla tahad. Soovitud seisundi tunde tabamisel vabastatakse sind kogu edasisest pingutusest selleni jõudmiseks, sest see on juba nii. Inimese mõistuses seostub iga idee mingi kindla tundega. Leia oma täitunud soovidega seotud tunne, kujutle end seda tundmas, kui oled saanud oma soovitud asja – ja sinu soov materialiseerub ise.
Lõpetuseks
Kui leidsid, et need pisikesed väljavõtted on pannud sind sügavamalt mõtlema, siis soovitan sul see pisike raamat endale kindlasti ka soetada.
Energiavahetus 2018
Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.
Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.