Testi oma intelligentsust!

3
27443

Kui tark sa tegelikult oled? Seda lihtsat testi on kasutatud üle 50 aasta ning see test annab reeglina väga täpsed tulemused inimese mõtlemisvõime ning intelligentsi kohta.

Albert Einstein

Kui sul test ei õnnestu ning saad kehva tulemuse, siis ära heida meelt! Ära unusta, alati on võimalus end arendada! Räägitakse, et kui Bill Gates tegi seda testi, siis sai ta tulemuseks ainult 3 õiget vastust. Vastuste tegemisel ära kasuta kõrvalist abi, vaid tee ausalt. Lõpptulemus võib sind väga ootamatult üllatada.

[mlw_quizmaster quiz=1]

Eelmine artikkelMaailma ilusaim inimene küsib sinult küsimuse …
Järgmine artikkelKorruptiivselt kaaperdatud meditsiin

3 KOMMENTAARI

  1. Küsimused ja vastused ei ole just kõige paremini koostatud. On ju selgesti aru saada et mees on surnud, kuid küsimus ei ole ju selle kohta. Küsimus on selle kohta, kas seal on illegaalne abielluda ( a la hingel inimesega), sessuhtes kes seda teab mis kusagil maal illegaalne on, igasugu lollusi on ju olemas siin planeedil :D Küsimus on seega faktiteadmise kohta. Kuid vastust valikusse ei ole antud, ning jääb valida aint “ei tea” mis on siis vale `? üldsegi ei saa faktiteadmistega intelligentsust mõõta tglt :D Ning sünnipäeva küsimuses peaks olema pigem sünni päev, mitte sünnipäev. Testi tehes on ilmselge, et inimesel on üks sünni päev, kuid ühiskonnas nö. kokkulepitud pidupäeva, sünnipäeva, peetakse igal aastal. Seega küsimus on valesti esitatud. Ning vastates sellest aru saades, jääb vaid variant valetada, et 1, kui tglt on ju vastus ” ei tea”, sest mina nt. tõesti ei tea kui kaua kusagil riigis, piirkonnas, üks keskmine mees elab. :D

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi