18 aastast võib valitsusevastase riimi eest oodata ees 20 aastane vangistus

0
1718

Vanem põlvkond peaks veel mäletama nõukaaja režiimi, kus võis valitsevale võimule ebasoodsa eneseväljenduse eest vangi minna. Tundub, et maailm liigub jõudsalt tagasi, selles suunas edasi. Kui haigeks saavad asjad veel minna?

Cameron D’AmbrosioBostonist väljas asuvast väikelinnast pärit teismelist on kinni hoitud juba nädalaid. Teda süüdistatakse terrorismis ning ähvardamas on 20 aastane vanglakaristus. Seda kõike internetis räpiriimi postitamise eest.

1 mail, kui Cameron D’Ambrosio koolist puudus, postitas ta internetti mõningad read ähmaselt Bostoni Maratoni sündmustele viidates ning nimetas Valget Maja “föderaalseks õuduste majaks”. Peagi pärast arreteerimist ja Terrorismi Ohule viidates süüdistuse seadmist, ootab teda ees 20 aastane vangistus.

Noormehe kodu läbiotsimine ei leidnud mingeid viiteid tema tulevastele võimalikele kuritahtlikele plaanidele, ometigi otsustas kohtunik teda 3 kuud kinni pidada ilma kautsjoni võimaluseta, ootamaks oma tulevat kohtuistungit.

Seda, milliseid ridu tema postitus täpsemalt sisaldas, loe originaalartiklist. Tehke omad järeldused, kuhu me suundume.

Allikas

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi