Tagasi
Järgmine

Kooritav söemask

Mask valmis nahale kandmiseks
Foto: Seltsimees Emalenduri Nõiaköök

Nagu oled aru saanud, siis olen hetkel söe lainel ja siinkohal pakun sulle veel ühte kodust söeteemalist efektiivset toodet. Tead ju küll, kui tüütud on need pisikesed mustad komedoonid, mis peamiselt kipuvad ninale tulema. Samas on inimesi, kellel on komedoonid üle terve näo ja isegi kaelal ning neist lahti saamine on paras peavalu. Siinkohal võid sa otsimise lõpetada ning kodusel teel nendest komedoonidest vabaneda. Minul on õnneks nii palju vedanud, et pole kunagi komedoonidega hädas olnud, aga vanemal tütrel pole nii palju vedanud. Tegime siis tütrega ühise maskitamise. No ja pisem piiga ei tahtnud ka kogu naljast ilma jääda, aga lasi endale veidi maski jalale kanda, sest tahtis näha, kuidas jalalt karvad maha tulevad, kui maski maha koorima hakkab…

Pakun sulle koduse versiooni Bioré plaastritest, mis eemaldavad nahapooridesse kogunenud mustuse ja rasu. Mis peamine, tegemist on puhta ja loodusliku versiooniga, millele ei ole lisatud keemiat ning toimib suurepäraselt ning mõne inimese puhul isegi paremini kui kosmeetiku juures poore puhastamas käies. Seega, kui oled komedoonidega hädas, siis tee proovi ja anna kommentaarides teada, kuidas sinule see mask meeldis.

Kuidas maski valmistada ja kasutada, saad teada, kui klikid nupukesele: “Loe seda edasi” või valid rippmenüüst omale sobiva lehekülje.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelNõiaköök – Hambad valgeks musta õliga
Järgmine artikkelÕhujooga arendab nii füüsiliselt kui vaimselt
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi