Erakoolid on Eesti haridussüsteemi suursaavutus, mitte suur kulu – selgitav video

1
674

Foto: activistpost.comPärast edukat karjääri rahandusministrina on Hr Jürgen Ligile ette antud uus ülesanne, sooritada sama graatsiliselt oma etteaste ka Eesti riigi haridusmaastikul. Kulude kärpimise ettekäändel on järgmisena ette võetud eraalgatuslikud edukad koolid, kus lapsed on õnnelikud – praegu veel. Ja seda kõike sillutatakse väitega, et eraalgatuslike koolide ülevalpidamine on “riigile” (maksumaksjale) kulukam, kui seda “peavoolu” õppeasutuste puhul.

Avalikult Haridusest on lastevanemate kodanikualgatus kaitsmaks oma laste haridust.

Riigikogu kavatseb asuda menetlema erakooliseaduse muutmise seadust, millega soovitatakse kaotada senine tegevustoetuse eraüldhariduskoolidele.

Et ka need riiklike õppeasutuste vilistlased kes asjast aru ei saa valgustatuks saaksid, siis lapsevanemad selgitavad pisut olukorda.

Hariduskontseptsioon

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelSuperkuu 27. oktoobril
Järgmine artikkelMaagilise väega nukud
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi