Tagasi
Järgmine

Must õli ja valged hambad?

Foto: Trust Dental Care

Ma ei tee siinkohal üldse mitte nalja, kui ütlen, et just musta õliga saad oma hambad valgeks. Ja must õli ei ole siinkohal vana ja kasutatud õli, vaid söeõli, täpsemalt siis aktiivsöe õli.

Ilmselt tead ja oled võibolla kasutanud hammaste valgendamiseks erinevaid söepastasid ja tead, et need toimivad. Aga et see veel paremini toimiks, soovitan sul oma igapäevases hambapesus kasutusele võtta ka musta õli.

Aja ja vanusega kipuvad hambad kolletuma, kellel rohkem ja kellel vähem. Kollased hambad ei ole just kõige kenam vaatepilt ja siis püütakse oma hambaid valgendada kõikvõimalike keemiliste vahenditega nii kodus kui hambaarsti juures. Tihti on lugu nii, et igemed ei pea sellele keemiale ja survele vastu ning muutuvad hellaks või lähevad koguni katki ja hakkavad veritsema või tekivad neile haavandid. Kogu see valgendamisprotsess on suhteliselt piinarikas, isegi hambaarsti juures kõige lihtsamat soodapritsi kasutades – jaiks. Kogu sellele meeletule piinale, mida oled pidanud hammaste valgendamise juures taluma, ei pruugi sa alati mitte saada soovitud lõpptulemust. Hambad küll muutuvad heledamaks, aga tulemus on kuidagi hallikas – seega, vahetasid kollaka alatooniga hambaemaili hallika vastu, aga see pole ju see, mida saada soovisid, või kuidas? Teine variant on see, et ainult osa hambaid saab valgemaks ja ülejäänud jäävad ikka ebamäärast tooni, aga oled selleks kulutanud korraliku summa ning tulemus pole ikka see, mida saada lootsid. Mida siis teha? Sellele leiad vastused juba järgmiselt kahelt leheküljelt ja postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale meelepärane lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPõhjused, miks peaksid kasutama želatiini
Järgmine artikkelNõiaköök – Kooritav söemask
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...