Paus läbi ja tagasi orbiidil

0
372

Tagasi orbiidil

Olen olnud pikalt Hingepeegli tegevusest eemal ning tegelenud oma asjadega ja ammutanud uut energiat, selleks et uue hooga jätkata.

Kevadel algas mu iga-aastane trall, kus sukeldusin pea ees sügavamale oma loomade maailma, sest siis algab aeg, mil nad nõuavad minu suuremat tähelepanu. Mul ei ole selle vastu absoluutselt mitte midagi ning just loomad on need, kes suudavad mind energiat täis laadida, vaatamata sellele meeletule energiale, mida neile kulutan kevadest sügiseni.

Ilmselt oled juba ammu aru saanud, et mulle on loomad ja loodus väga olulised ja kõik kodused loomad on meie pere täieõiguslikud liikmed, keda jäägitult armastan ja kelle eest hoolt kannan. Enne tõmban endal püksirihma koomale, kui jätan oma loomad millestki ilma.

Kõik pole alati roosiline

Goofy

Paraku pole kogu see aeg olnud nii roosiline, kui oleksin soovinud. Sel suvel tuli meil hüvasti jätta pere kauaaegse hea sõbra, 12 aastase iiri setteri, Goofyga. See oli üks raskemaid aegu ja tema surmast on tänaseks möödunud vähem kui kuu. Tunnen siiani, kuidas tema energia meil kodus ringi liigub. Ka mu noorim tütar tunneb seda ja on mulle korduvalt öelnud, et Goofy on endiselt meiega.

Goofy ja Afro

Nüüdseks on meie mõlemad setterid, Goofy ja Afro, jälle koos, pärast kuue aastast lahusoldud perioodi. Hing on tühi ja kõle ning süda tõmbab iga kord valust kokku, kui teda siin tunnetan või tuleb meelde harjumuspärane tegevus, mida igapäevaselt Goofyga tehtud sai. Näiteks iga õhtu, enne kui ukse lukku keeran, tuleb meelde, et koeraga oleks vaja veel hädale minna… See kõik on nii raske ja võtab aega, et harjuda.

Ma olen inimene, kes ei oska, saa ega taha elada ilma loomadeta, aga hetkel olen endale teadvustanud seda, et mõnda aega uut koera endale ei võta. Tunnen, et pole selleks veel valmis ja piirdun hetkel oma tõhkude ja kassiga, kes meil kodus on.

Isegi kass tunnetab koera energeetilist olemasolu. Ta käib meil neis kohtades magamas, või neid kohti “masseerimas”, kus Goofy magada armastas. Isegi diivanil on kass end pakkinud, peale koera surma, just sinna, kus Goofy kõige meelsamini magas.

Uue energiaga edasi

Illustratiivne foto: Seltsimees Emalenduri Nõiaköök

Kuna pole endiselt veel püsivat töökohta leidnud, siis olen teinud kevadest alates juhutöid ja käinud siin maasikaid korjamas ja rohimas, vaarikaid istutamas, korjama ning lõikamas. Seoses kõige sellega on päevad pikad ja ööd lühikesed. Suviti tuli vahest tõusta isegi kell 3 öösel, et juba kell 5 tööl olla …

Nüüd siis katsun uue energiaga tagasi Hingepeeglis olla, et vahelduva eduga uusi postitusi teha ning mitte piirduda pikalt ainult inglisõnumitega. Isegi neid pole ma olnud võimeline pikalt tegema ja siinkohal olen suuresti tänu võlgu just imelisele Anule, kes selle osa on siiani enda kanda võtnud.

Ja muidugi suurimad tänud Monika Kuzminale Good Newsist, kes on pannud oma õla alla erinevate põnevate postituste kajastamisele ning liitunud Hingepeegli autoritega.

See on lihtsalt nii tore, kui sul on sõbrad, kellele loota ja toetuda saad. Ja siinkohal olen tänulik kõigile teile, kes te Hingepeeglit endiselt edasi loete ning oma energiapanusega toetanud olete. Oleme teile selle eest ääretult tänulikud, sest teie lojaalsus tähendab meile väga palju.

Ma pole isegi jõudnud sel suvel veel oma nõiaköökigi vaaritama, aga nüüd, kui päevad jäävad lühemaks ning õhtud pimedamaks ja kõledamaks, sukeldun ka sinna ning siin püüan rohkem tuua välja erinevaid alternatiivseid meetodeid, kuidas ka sina saaksid oma pere ja enda tervist hoida ja tugevdada.

Egas midagi, uue energia ja hooga edasi!

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelDogma Detox ehk dogmade puhastuskuur
Järgmine artikkelPõhjused, miks peaksid kasutama želatiini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi