Inglisõnumid rõõmukuu teiseks nädalaks

1
3628
Tagasi
Järgmine

Kui teod jooksevad mõtetest ette

Foto: The Writer’s Advice

Alalõpmata, kui ma tegelen inglisõnumitega juhtub ikka ja jälle see, et ma unustan eessõna või vähemalt selle pealkirja ära. Eesmärk on ju sõnumid! Kõik muu on lisa! Ja nii ma torman sõnumitega tegelema, pühendun nendele, kontrollin, et vigu poleks – ja kuna see kõik võtab hulga aega, siis olen õnnelik, kui olen ka lõpusõnumiga valmis saanud ja arvan õnnelikult, et kõik on valmis, salvestan ära ja aidaa, Dianale ka teade, et valmis…

Ja siis saan peagi sõnumi, et auu, aga eessõna (pealkiri)?

Nii ka seekord kihutasid mu teod eessõnast mööda ja täna hommikul avastasin teate, et olin hakkama saanud oma tüüpilise möödalaaskmisega. Seetõttu saategi need sõnumid väikese hilinemisega, aga vähemasti ikka nädala alguses kätte.

Sellised lood siis minul. Võib – olla tuleb selles teilegi midagi tuttavat ette?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKalorilaks peale rasket füüsilist tööd
Järgmine artikkelSüdame avamise rännak Tartumaal koos šamaan Anuga
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi