Ülestõusmistsükkel hõlmab ka tegelike identiteetide paljastamist, et saada täpselt teada, kes oli kes ja tuvastada rühmad, kes seisid galaktiliste sõdade, kloonimise ja tulnukintelligentsi (AI) taga. Harutatakse lahti pahupidi pööratud struktuure ja geneetilisi kahjustusi, mis on aset leidnud Maal. Tähe-inimesed kehastusid Maale selleks, et jälgida tulnukintelligentsi päritolu ja tuvastada täpne koht, mille kaudu fantoommaatriks Musta Augu kaudu meie ajamaatriksisse sisenes.

Nibiru

Nibiru on annunakide algne planeet. Nibiru on sumerite versioon planeedist, mida iidsed babüloonlased kutsusid Mardukiks. Nibiru ehk Marduk sunniti äärmisele elliptilisele orbiidile 3600 aastaks. Tänaseks on sellest saanud meie päikesesüsteemi kaheteistkümnes planeet. Maa peavooluteadus ei ole Nibiru planeeti avastanud. See on NTV* kontrolli all, liigub orbiidil tagurpidi ning on joondatud ebaloomuliku ümberpööratud merkabaga.

*NTV – negatiivsete tulnukrasside võrgustik

Langenud inglid

Loodud NTV poolt selleks, et neutraliseerida ja hävitada Kryst inimeste sugu, kontrollida seda ajavektorit ja valitseda selle universumi ajamaatriksis. Neid nimetatakse ka Beliali poegadeks või Beliali grupiks.

Annunaki langenud inglite grupid:

* Alfa Omega templirüütlid Melchizedekid, langenud Serafim
* Samjase annunakid Plejaadidelt, Alcyone
* Jehoova annunakid Siirius A-lt, kes kavandasid Maal ristilöömise implantaadi võrgustiku.
* Thothi, Enki ja Enlili kollektiivid Nibirult ja Siirius A-lt
* Marduki nekromitonide, Enlili odedikronide liit nibirulastega
* Miikaeli pere Nefilimi hübriidid, kloonitud Miikaeli kehana ja annunaki hübriidina Orionil, Siiriusel ja Andromeedal, Miikaeli sõdade tulemusena ka Aldebaranil.

Thoth

Veel hiljuti asus Thothi annunakide poolt kontrollitud Fööniksi võrgustik Egiptuses Kairos, 4. dimensiooni tähevärava piirkonnas. Fööniksi võrgustik suunas oma ümberpööratud energiaid planeedi horisontaalsesse energiaringlusse, et hoida oma kontrolli all horisontaalne mees-energia aspekt. Fööniksi võrgustiku tegevus on planeedi energaatilises ringlussüsteemis oma jõudu kaotamas. Tähendab, neis olulistes piirkondades, kus tulnukate kava reguleerijad imevad inimese energeetilist teadvust ja suunavad selle oma tehismasinatesse fantoomsüsteemide käivitamiseks, jääb puudu energiast, mis on vajalik ülemaailmse meelekontrolli- ja muude tulnukagenda süsteemide toitmiseks. 

Thothi, Enki ja Enlili kollektiivid on annunaki langenud inglite hübriidid, kes pärinevad Nibirult ja kuuluvad Negatiivsete Tulnukrasside Võrgustikku (NTV). Nad tegutsevad Nibiru huvides, et vallutada Maa ja meie päikesesüsteem. Nende peamised energiakogumise võrgustikud asuvad Ühendkuningriigis, mistõttu on nende kohalolu eriti tuntav Maa nendes paikades, mis kujutavad endast reptiilide keskust. Need rühmitused võtavad Maa peal ühendust väljavalitud meessoost vereliinidega, eesmärgiga luua neid teeniv meelekontrolli programmi all olev järgmine põlvkond. Järelevaatajad (Guardians) kutsuvad seda Enki armee moodustamiseks.

Enki, seemne levitaja

Enki on kuulutanud end seemne levitamise jumalaks. New Age’i juurde peibutamiseks loodud mõtteviis loob pinnase tagurpidikäikudeks, mille tulemusel tõrjutakse eetilist käitumist, mida on vaja Hieros Gamosega (Püha Suhe) kooskõlla jõudmiseks ja sooliste põhimõtete tasakaalustamiseks. Röövellikust mõtteviisist kantud motivatsioonid tähendavad seksimist võimalikult paljude inimestega ning arendada ja soodustada olukordi, kus saab võimalikult palju oma “seemet levitada”.

Nii kurb kui see pettekujutelm ka ei tundu, on selle eesmärk selge – levitada seksuaalsete kannatuste programmi ja hävitada tõeline hierogaamne liit, mis on vajalik spirituaalseks ülestõusmiseks. Enki kuulutas end Maalaste jumalaks, sest ta muutis oma DNA-ga geneetiliselt inimkonda.

Thoth, Enki ja Enlil, Smaragdtahvel

Enne Luciferi mässu ei olnud Lärelevaatajate grupile (Guardians) teada Thothi tegelik soov arendada edasi Enki ja Enlili annunaki ülemvõimu Nibirul, et hävitada täielikult Kryst geneetiline šabloon ja võtta üle Päikesesüsteem. Thoth oli algselt Krystose asutajatele lojaalne. Seega oli see mõistatuste mõistatus, kui avastati erinevaid identiteete, kes ilmusid välja petjate või tulnukintelligentsi kloonidena. Sellised võltsingud olid laiali paisatud erinevatesse ajaliinidesse ning mängisid oma osa paljudes järgnevates evolutsioonitsüklites, mis tegi need raskesti tuvastatavaks.

Kogu teksti leiad siit: ainerleppik.ee

ALLIKASAuroraMaa
Eelmine artikkel15 asja, millest loobuda, et olla õnnelik
Järgmine artikkelMida räägivad küüned sinu tervisest?
Olen sündinud ja üles kasvanud Põltsamaal. Noorena tegelesin kõvasti võrkpalliga ja olin Eesti noortekoondise liige. Paar aastat pärast keskkooli lõppu, viis elu ja amet mind 12. aastaks välismaale. Naastes tagasi Eestisse, asutasin enda ettevõtte ja alustasin enesearenduslike seminaride korraldamist ja läbi viimist. Aastate jooksul olen osalenud paljudel enesearenduslikel koolitustel nii Ameerika Ühendriikides kui ka Euroopas. Viimased 10 aastat on möödunud ainarleppik.ee veebilehelt leitava maailmavaate tutvustamisega.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi