365 tehnikat, kuidas saada seda, mida tahad

0
2663

Alateadvuses peitub tohutu potentsiaal, kui suudame teda teadlikult kasutada. Enamjaolt me ei tegele alateadvusega teadlikult, sest kasuõed on ta kuskile keldrisse kartuleid koorima saatnud. Alateadvus tahab head, kuid võõrasema ja võõrasõed kardavad, mida ta endas sisaldab. Meel kardab alateadvust, sest seal võib peituda kõik, mille eest ta on püüdnud meid kaitsta, s.o mineviku haavad, armid, mis võivad taas pinnale ujuda ning meele ülesse ehitatud õhulossid purustada.

Alateadvus mängib suurt rolli selles, kas meie unistused saavad teoks või mitte. Su meel võib tahta, aga kui ta alateadvusega koostööd ei tee, siis sellest ei piisa, sest alateadvus tõmbab ligi seda, mis sinu ümber peegeldub. Näiteks su meel võib tahta olla miljonär, kuid kui su alateadvusesse on talletunud uskumus, et sina pole raha väärt, siis ei õnnestu sul kunagi oma tahe teostada, sest sa alateadlikult saboteerid end.

Loe edasi: alkeemia.ee

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelAnimatsioon Ameerika Unelm
Järgmine artikkel21. detsember – muutuste aeg
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi