Kokkuvõte ühest arvamusest.

NSA nuhkimisprogrammi “paljastanud” Snowdeni asjus on kolme sorti arvamusi. On neid, kes arvavad, et see mees on kangelane, et sellise “paljastusega” välja tuli. On neid, kes arvavad, et ta on kurjategija. Ja on neid, kes arvavad, et kogu see peavoolumeedia poolt kajastatav jant on millegi hoopis suurema varjamiseks …

NSA inimeste järgi nuhkimise kohta on tegelikult juba ligi kümmekond aastat lugusid ilmunud … Arusaamisele jõudmiseks piisab minimaalsest interneti otsingu kasutamisest.

Millelt pööratakse meie pilgud siis eemale? Süürias toimuvalt ja sellelt, et USA-l ja nüüd ka juba Inglismaal on vägagi tõsine plaan sinna relvadega vabadust viima ning “mässulisi” (loe- CIA palgal olevat Al-Qaedat) oma vägedega toetama ning kohalikku režiimi kukutama minna?

Tegelik sihtmärk on muidugi Iraan, kes on Süüria suurim liitlane. Miks Iraan? Sest Iraanil VÕIB OLLA tuumarelv, nagu propaganda jahvatab.

ahmadinejad-assadMäletatavasti üks esimesi põhjuseid Süürias toimuvasse sekkumiseks oli Iisraeli ja Prantsusmaa väide, et sealne võimulolev Assadi režiim kasutab keemiarelva oma enda rahva vastu. Seda argumenti keerutati usinalt seni, kuni ÜRO saatis sinna oma vaatlejad, kes aga teatasid, et tegelikud keemiarelva kasutajad olid hoopis “mässulised”. See peaks ju asjale hoopis teist valgust heitma, kuid see uudis kadus aga vägagi kiirelt peavoolu meediamaastikult. Ning mõne ajapärast tuli taas väitega välja Prantsusmaa, et Süüria valitsus kasutab keemiarelva.

Nusrah-executes-Syrian-soldiersVenemaa ja Hiina on selles konfliktis valinud selgelt Süüriat toetava osapoole ning on teada andnud, et kui USA ja NATO sekkuvad sealsesse konflikti, siis tagajärjed saavad olema katastroofilised. Jutt käib tuumasõjast.

Seekord ei ole tegemist Afganistanis või Iraagis asetleidnud sündmuste kordumisega. Tegemist on millegi palju tõsisemaga.

Lähemalt uurimiseks vaadake filme “Teekond III Maailmasõjani” ning “III Maailmasõda on juba alanud”.

On arusaadav, et paljud elavad tulihingeliselt kaasa Snowdeni teemale, kuid kui keskendutakse ainult sellele ja ignoreeritakse seda, mis tegelikult toimub Süürias, siis hukkub VÄGA palju inimesi (lisaks olemasolevatele).

Allikas

Eelmine artikkelKuidas ära tunda loomeinimest?
Järgmine artikkelHiiliv kiilanemine tekitab piinlikkust?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi