Aitame lennukad noored nende pantomiim-lavastusega “Tuhkatriinu” Saksamaale esinema!

Mitte ühtegi sõna. Vaid miimika, žestid, liikumine ja elav muusika. „Tuhkatriinu“ on armastatud muinasjutu järgi valminud pantomiim-lavastus.

“Oleme seitse Tartu Waldorfgümnaasiumi 10. klassi noort, kes armastavad teatrit. Meil on üks lavalugu, mis sündis 2,5 aastat tagasi. Koos meie kasvamisega on ka lavastus „kasvanud“ ja „küpsenud“. Lausa nii küpseks, et soovime kodust kaugemale lennata ning oma lugu laias maailmas näidata.”

*Video – 2014/2015a Tartu Kooliteatrite festivali jaoks loodud neid tutvustav klipp. Kuus kaheksanda klassi õpilast ehk 6/8

Muu hulgas sai 2015a. kooliteatrite riigifestivalil Tartu linna esindanud Charles Perrault’ muinasjutu aineline pantomiim „Tuhkatriinu” Tartu Waldorfgümnaasiumi 8. klassi näitetrupp laureaaditiitli, eripreemia ja kaks näitlejapreemiat. Keskastme kooliteatrite riigifestivalil osales 17 lavastust 14 maakonnast, Tallinnast ja Tartust.

Reisist

12.-13. novembril peetakse Saksamaal Engelberi Vaba Waldorfkoolis traditsioonilist sügislaata (Martins Markt). See on kooli ja linnakese jaoks üks aasta suursündmusi – kaks päeva täis kauplemist, kohvikuid, esinemisi, kohtumisi. Just sellisele uhkele laadale oodatakse ka „Tuhkatriinut“.

Et mitte ballile (loe: laadale) hiljaks jääda, peab kasutama lennuteenust.
Teie abi, head inimesed ja hooandjad, vajatakse lennupiletite ostmisel.

Suured tänud ette!

Hoondja link toetamiseks

Eelmine artikkelPäevapilt – Armusid õigesse inimesse?
Järgmine artikkelDavid Icke maailmaturnee World Wide Wake Up Tour Eestis
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi