Ameerika ökoloog on väitnud, et inimesed ei ole algselt pärit planeedilt Maa, vaid on tuhandeid aastaid tagasi siia “pandud” maaväliste olendite poolt.

Oma uues raamatus toob dr Ellis Silver välja nii mitmedki füüsilised põhjused, mis näitavad, miks inimene ei ole arenenud sellel planeedil koos ülejäänud loodusega. Näiteks toob ta seljavalude all kannatavad inimesed, sest  planeedil, kust inimesed algselt pärit on, oli madalam gravitatsioon või, et  näiteks inimesed saavad liiga kergelt päikesepõletusi ja ka sünnitamine ei ole inimesele just lapsemäng.

Dr Ellis ütleb, et olukorras, kus planeet satub silmitsi inimeste vajadustega, ei teeni see võibolla enamjaolt ei meie liigi, ega ka nende maaväliste huve, kes meid siia asetasid. Oma raamatus “HUMANS ARE NOT FROM EARTH: A SCIENTIFIC EVALUATION OF THE EVIDENCE” ütleb ta, et inimrassil on oma defektid, mis näitavad, et inimesed ei pärine “sellest maailmast”.

Oletatavasti on inimkond selle planeedi kõige arenenum liik, kuid ometigi Maa keskkonna jaoks üllatavalt ebasobivad ja halvasti varustatud, nagu vastuvõtlikkus päikesepõletusele, tugev vastumeelsus looduslike toiduainete suhtes, naeruväärselt kõrged krooniliste haiguste näitajad ja palju muud.

Dr Ellise sõnul kannatavad inimesed seljavalude käes, kuna nad on arenenud madalama gravitatsiooniga maailmas. Samuti on veider see, et väikelaste pead on niivõrd suured, et teevad naistele sünnitamise sedavõrd raskeks, et see võib saada saatuslikuks nii emale, kui lapsele.

Mitte ühelgi teisel selle planeedi liikidest selliseid probleeme ei esine. Samuti usub ta, et inimesed pole loodud olema pikalt päikese käes. Inimesed ei saa igapäevaselt ilma probleemideta viibida päikese käes nii nagu sisalik. Kui, siis 1-2 nädalat järjest maksimum.

Veel ütleb dr Ellis, et inimesed on pidevalt haiged, sest meie sisemised kellad on loodud 25 tunniste päevade jaoks, mida on tõestanud ka uneuuringud.

[quote_box_center]Need ei ole tänapäeva probleemid. Samu faktoreid võib leida läbi terve inimkonna ajaloo, mil inimesed on planeedil Maa viibinud.[/quote_box_center]

Ta oletab, et Neanderdaallane, nagu nt. homo erectus oli ristatud mõne teise liigiga nt. Alpha Centauri nimeliselt meile kõige lähemal asetsevalt (umbes 437 valgusaasta kaugusel) päikesesüsteemilt.

Ellise sõnul tunnevad väga paljud inimesed, et nad ei kuulu siia, et nad ei tunne ennast planeedil Maa koduselt.

[quote_box_center]Mulle vähemalt tundub, et inimkond on arenenud hoopis teisel planeedil ja on siia toodud kui kõrgelt arenenud liik[/quote_box_center]

[quote_box_center]Siiatoomise üheks põhjuseks võib olla see, et meie planeet on kui vanglaplaneet, sest me tundume loomupoolest olema vägivaldsed ning oleme siin seni, kuni “õpime käituma”[/quote_box_center]

nahapoletusDr Ellis ütles, et tema raamatu eesmärgiks on tekitada diskussiooni,  see ei ole teaduslik asitõend ning ta loodab, et täpsemate “tõendite” vajadusel võtavad inimesed temaga ühendust.

Samal ajal kui teised teadlased väidavad, et osad bakterid on Maale tulnud kosmosest, väidab NASA astrobioloog Chris McKay, et hüpe sellise järelduseni, et tegemist on maavälise eluga, on “suur hüpe”.

Professor Wainwright kavatseb asja edasi uurida ja ta usub, et universumist saabub pidevalt elu, mis ei ole pärit planeedilt Maa. Dr Ellis ütleb, et kuigi tema idee on selle idee ekstreemne areng, on eesmärk panna mõtlema ning et ta on juba saanud positiivset vastukaja. Teda huvitab, kas inimesed saabusid Maale eraldi, koos meteooride ja komeetidega, enne, kui nad arenesid tänapäevaseks.

[quote_box_center]Minu tees on, et inimkond ei arenenud sellest konkreetsest harust, vaid tegid seda kusagil mujal ja siis täielikult Homo sapiensiks arenenuna transporditi Maale tagasi umbes 60 000 – 200 000 aastat tagasi.[/quote_box_center]

Allikas

Eelmine artikkelSöögisooda ja selle kasutus
Järgmine artikkelKatse-eksitus, kuidas kiirendada juuste kasvu – tulemus

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi