Helirännak Tallinnas ja Tartus

0
406

Helirännak aitab teadvustada ja kogeda sõlmpunkte

Tao keskus, mis asub otse Tallinna linna südames, pakub täna 23. märtsil, helirännakut enda sisemaailma – võimalust turvalises keskkonnas allasurutud emotsioonidega tegelda. Retk aitab teadvustada ja kogeda sõlmpunkte, mis juba täna tähelepanu vajavad.

Mis on tavakontserdi ja helirännaku vahe?

“Me loome helisid küll nagu iga teine muusik, produtsent või helilooja, aga erinevus on ettevalmistuses: kuidas minnakse, milline on ruum, kus ollakse. Instrumendid, mida kasutakse ja hääled, mida luuakse – see ongi peamine erinevus tavakontserdi ja helirännaku vahel,” selgitas helirännakut läbi viiv Andri Afanasjev. “Helirännak on mõnus koht, kus oma küsimustele vastused saada ja kogeda reaalselt helisid, mis tulevad mitte ainult meie, vaid kõikide osalejate seest.”

Helirändaja kui puhas leht

Afanasjevi sõnul peaksid helirändajad kohale tulema nii puhta lehena kui võimalik ja kõigel endaga toimuda laskma – ruum on ette valmistatud ja matid maas. Helirännak on ühendusüritus, kus nautida helisid ja vaadata endasse. Rännak lõpeb juturingiga, et juua teed ja vestelda sellest, kus keegi oma elus parasjagu on.

“Sa ei pea millessegi uskuma, kui tuled. See annab ainulaadse kogemuse ja võimaluse tähele panna, mis su seest välja tuleb – näiteks allasurutud emotsioone ja tundeid. Helirännakul ei saa ennast petta,”

ütles Koos Andri Afanasjeviga helirännakut läbi viiv Ilona Maria Abiline.

Rännakud toimuvad juba täna, 23. märtsil kella 19–21 Tallinnas ja homme, 24. märtsil Tartus samal ajal.

Vahendas Monika Kuzmina

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelHaldjate loits oma armsama leidmiseks
Järgmine artikkelInglisõnumid sulakuu viimaseks nädalaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi