“Alati tasub kuulata südant, sest mõnikord pea ei taha kuidagi vastu võtta seda, mida süda ütleb,” kinnitab Tasakaalukeskuse hingamisterapeut Monika Palm. “Üks asi on olla teadlik, mida süda ütleb ja mis on sinu tõde, hoopis teine asi on seda verbaalselt julgeda väljendada – väljendada oma tõde.” See harjutus toetab oma tõe väljendamist.

Harjutus

Regulaarne teadlik hingamine koos häälega loob enesekindlust verbaalsesse eneseväljendusse.

Õigete sõnade ja enesekindluse leidmiseks võib olla väljakutseline paljude inimeste jaoks. Sageli on see seotud energiablokeeringutega kurgupiirkonnas, mis on meie verbaalse suhtlemise allikaks.

See harjutus toetab seda ja avab võimekust ennast väljendada ja jagada oma mõtteid ning tundeid.

1. Seisa mugavas asendis. Alusta teadlikult ühendatud hingamist suu kaudu, et pause ei teki sisse- ja väljahingamiste vahel.

2. Edasi tee teadlik sügavam sissehingamine alakõhtu tehes sissehingates kuuldavalt häälitsust “Haai!”.

3. Välja hinga nii aeglaselt ja pikalt kui saad, ilma igasuguse pressimiseta.

4. Jätka samal viisil sisse ja väljahingamist veel 4 korda. Ja iga välja hingamisega tee erinevat häälitsust: “Eee”, “Aiee”, “Ohh” ja lõpuks “Yuu!”.

5. Hinga edasi teadlikult ühendatult ja väljahingates ütle enesekindlalt mõned lihtsad fraasid, mis tõstavad sinu enesekindlust, nagu näiteks “jah” või “ei”. Saad siin olla loominguline. Tee mitu raundi iga sõnaga, enne kui liigud järgmise sõna juurde.

6. Hinga edasi ja välja hingates lisa sinna mõni lemmikafirmatsioon, näiteks: “Ma olen valmis avanema oma autentsele eneseväljaendusele” või “Ma olen valmis selleks, et mind kuuldakse ja kuulatakse”.

7. Võid hingata ühendatult 3-4 korda lihtsalt sisse ja välja. Kui oled valmis harjutusest välja tulema, siis tee seda ja ole hetke silmad kinni, enne kui päevaste toimetuste juurde asud.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelSõnumid 18.-24. jaanuariks
Järgmine artikkelSõnumid jaanuari lõpunädalaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi