Traditsionaalne vs looduslik vähiravi – video eestikeelsete subtiitritega

8
20864
Foto: aacc.org
Foto: aacc.org

Ärgem laskem end segadusse ajada terminitest traditsionaalne ja alternatiivne (naturaalne/looduslik). Enne inimkonna tervise ülevõtmist suure ravimitööstuse poolt nimetati asju teisiti. Traditsioonilise ehk tavameditsiini all peeti silmas praegust alternatiivset (looduslikku) meditsiini ja kunagise alternatiivse meditsiini alla käis praegune peavoolu (suure farma – ravimitööstuse) meditsiin.

Täna räägime kemoteraapias kasutatavatest meetoditest ja nende kõrvalmõjudest. Inimesed ei sure vähki kui sellisesse. Nad surevad kemoteraapia ja kiirituse tõttu.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelTee ise – vaniljeekstrakt, -suhkur ja -pasta
Järgmine artikkelKodune kurguravim – valmistu juba varakult

8 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi