Jää-ämbri väljakutse… mis oleks, kui…

0
3281

jaaamber

Mis oleks, kui lollustega tegelemise asemel koondaksid inimesed oma energia ja tähelepanu tegelikele (käputäie omanikeringi poolt omava) peavoolu meedia poolt ignoreeritud probleemidele?

Klassikalise valemi PROBLEEM-REAKTSIOON-LAHENDUS järgi üle terve maailma tekitatud konfliktid  (väikeriikide tühjendamine elanikonnast, nende elu vaid suurriikide ja korporatsioonide huve silmas pidades, läbi riigijuhtimispoliitika või läbi mõne end teisest rahvast paremaks pidava inimrühma sõjategevuse) talumatuks muutes, tekitatakse üleüldist kaost, teenitakse lubamatut tulu süütuid inimelusid (eelkõige lapsi ja naisi) ohverdades.

Samas on hämmastav näha, kuidas inimhinged õigustavad oma kuritahtlikke tegusid läbi fraasi – MA TEEN LIHTSALT OMA TÖÖD, mõtlemata sellele, mida nendepoolne tegevus või tegevusetus tuhandetele ja miljonitele inimestele kaasa toob.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelKondanik Šarikovide võimumonopoli strateegia kirjeldus.
Järgmine artikkelKolloidhõbeda saladus
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi