Rahulauljatar Tina Malia – Muusikal on võime ühendada kogukonnad

0
433

Muusikal on võime ühendada kogukonnad üle maailma

31. augustil toimub KuMu Auditooriumis kontsert “An Evening with Tina Malia in Tallinn”. Sellel esinev lauljatar Tina Malia võitis 2016. aasta Ülemaailmse Rahu Laulu auhinna neljas kategoorias, tema loomingu aluseks on soov harmoneeruda Emakese Maaga, tehes seda läbi kunsti, tervise, hariduse ja muusika.

Tina Malia

Tina Malia kirjutab laule, laulab, mängib erinevate pillidel ja produtseerib oma loomingut. Tema häält on võrreldud õrnuse poolest ingli ohke ning võimsuse poolest ookeani mühaga. Tina võitis tunnustust pärast oma esimese plaadi “Shores of Avalon” esitlust ning asus siis koos loitsija Jai Uttaliga jätkama sanskriti mantrate spirituaalset traditsiooni. “Muusikal on võime vabastada süda, kõrgendada hinge ja ühendada kogukonnad üle kogu maailma. Kui me koguneme, et koos laulda, tantsida, palvetada ning mäletada meie ühtekuuluvust elu ja üksteise vahel, oleme võlutud armastusest, mis liigub läbi heli,” räägib Tina Malia.

Lauljatar on teinud koostööd poplauljaga India.Arie, loitsimisartistidega Deva Premal & Miten, maailmamuusika lemmikute Omar Faruk Tekbileki ja Idan Raicheliga, EDM trailblazeri, Bassnectari ning laulukirjutaja Kenny Logginsiga.

Kuula ka Tina Malia laule!

  • “Heal This Land”

  • “Serendipity”

  • “Way Home”

Monika Kuzmina

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi