Sa oled ainult üks patarei, kuni sa pole „ärganud“.

Mitmeid tuhandeid aastaid tagasi rünnati inimkonda transdimensionaalsete olendite poolt, kes vallutasid meie armsa planeedi. Gnostikud nimetavaid neid arhontideks (valitsejateks), Don Juan kutsus neid kiskjateks ja iidsed legendid nimetavad neid jumalateks. Nemad olid need, kes andsid meile tsivilisatsiooni, täiesti jätkusuutmatu põllumajanduse, mis on Maale kaose põhjustanud ning hävitanud loomuliku tervise ja pikaealisuse. Nad andsid meile linnad, kuningatega valitsused, religioonid ja usutunnid, armeed ja sõja, orjuse ning piinamise ja kõik meie planeeti katvad haigused. Nad andsid meile ka oma mõistused, mis on moonutanud meie vaimsed omadused selliseks nagu need täna on.

Foto: Pixabay

See on meie planeedi tõeline ajalugu. Need kurjad olendid on toitunud inimkonnast, varastades meie tarkuse ja jõu ning lämmatanud meie loomuliku armastuse. Me pole neile mitte midagi enamat kui patareid. Film „The Matrix“ kirjeldab seda. Nad on paika pannud oma teenrid inimkonna kontrollimiseks. Me leiame neid valitsuses, kuninglikus õukonnas ning neid on ka varjatul kujul.

See on täbar olukord meie kõigi jaoks. Meist toitutakse. Me oleme neile loomakari. Ja nad ei toitu mitte ainult inimestest, vaid kogu planeedist, jättes endast maha hävingu. See on reaalsus, millele meist igaüks peab otsa vaatama. Nii kaua kuni inimene eelistab mitte ärgata, elada valedes uskumustes, olla seotud religiooni, valitsuse, kultuuri ja ühiskonnaga, siis seni on ta nende jumalate toiduks.

Need õelad olendid toituvad inimkonnast hirmu ja vägivalla kaudu. Sõjad on neile olenditele suurteks ohverdusteks. Nad toituvad meie kannatustest. Samuti toituvad nad meiepoolsetest erinevate jumalate kummardamistest. Niisiis elatuvad nad meiepoolsest kummardamistest, palvetest, tantsudest ja loitsudest. Kirikud, templid ja sünagoodid on nende deemonlike olendide toitumiskeskused.

Meie kohustus on „üles ärgata“ ning tegutseda õigesti. Seetõttu võin ma mõnikord oma kirjutistes olla karm, kuna ma näen, et meil pole muud lootust, kui vaid inimeste „üles ärkamine“. Inimesed võivad vabaneda oma hirmuvalitsejalikest valitsustest, kuid ikkagi võtab need kohad üle mõni teine röövlitegrupp. Inimesed võivad lahti öelda oma religioonidest, kuid ikkagi tõmmatakse neid järgmisele New Age’i muinasjutumaale, mis on lihtsalt üheks järjekordselt naeruväärseks usuvormiks. Või siis võivad inimesed hakata järgima mõnda viirukiga lehvitavat idamaade guru. See kõik on sama asi. Meid eksitatakse igal võimalikul sammul. Kuhuiganes sa vaatad, on vaid tõde peitvad valed ja pettused.

Kui paju valesid radu peab veel inimene käima selle kõige mõistmiseks? Mina astusin mõnel neist. Ma olin pisut aeglane, mistõttu mu Kõrgem Mina tiris mind sellest kõigest äratamiseks kuristikku, tagudes ja karjudes. See polnud lõbus. Ma ütlen, me peame tegema kõik vajaliku vabaks pääsemiseks. See ei ole kerge, nauditavana tunduv rada.

New age’i kujutelm rõhutab, et spirituaalsus peaks panema sind tundma mõnusalt, soojalt ja eufooriliselt. Hmm, kõlab nagu oopium. See maailmavaade on tõest nii kaugel kui võimalik. Tõelisel spirituaalsusel pole midagi pistmist ülevoolavalt sentimentaalsete tunnetega. Tõeline spirituaalsus tähendab inimese illusioonide, vääruskumuste ja –programmeerimiste kõrvaldamist. Tõde on seda kõike läbilõikav mõõk. Inimesed on äärmiselt kiindunud oma illusioonidesse ja vääruskumustesse. Nad on nõrgad, killustatud olendid, kes vajavad enda püstihoidmiseks selliseid „tugesid“. Ja kui sa hakkad neid „tugesid“ kõigutama, siis osutavad need inimesed sulle vastupanu.

Väga vähestel on julgust, meelekindlust või mõistlikkust võtta ette käimine Tõe rajal. Enamus elaks pigem oma illusioonides ja teeskleks, et spirituaalsus peaks kohanduma nende endi ideedega, mis tähendab, et viimased peaksid neis inimestes hea tunde tekitama. Seetõttu mõistavad inimesed täiesti valesti Rum’i tsitaate, arvates, et kui ta räägib armastusest, siis ta mõtleb sooja, õhkpehmet tundelist armastust. Mind on paljudel kordadel tabanud kriitika, kui olen olnud ehe ning ärritanud inimesi. Ma ei pane neid hästi tundma. Ma häirin neid. Igal juhul, kõik, mis ma oskan öelda, on see, et see new age’i fantaasiamaailm on täis sinus sooje ja mõnusaid tundeid tekitavaid sharlatane. Mina lihtsalt ei ole üks neist. Seega tekib küsimus, kas sa võtad punase või sinise tableti (Filmist „The Matrix“)?

Foto: Darrow Miller and Friends

Niisiis on tõsiasi, et me oleme vaid patareid, kuid peamine asi on meeles pidada, et nad andsid meile nende endi mõistused. Don Juan lausus Carlos Castaneda’le: „Nad andsid meile oma mõistused! Kas sa kuuled mind? Need kiskjad andsid meile endi mõistused, millest said meie omad. Selle ekspluateerija mõistus on ülespuhutud, vastuoluline, sünge, täidetud hirmuga, et ta võidakse iga hetk avastada.“

„Ma tean, et isegi, kui sa pole eales tundnud nälga… kibeled sa siiski toidu järgi. See pole mitte midagi muud kui kiskja ärevus, kes kardab, et iga hetk võib tekkida olukord, kus toit muutub kättesaamatuks. Mõistuse abil, mis on siiski „nende“ oma, süstivad need röövlid inimolendite eludesse kõike, mida nad endi jaoks vajalikuks peavad. Niimoodi tagavad need kiskjad teatud turvalisuse oma hirmu vastu tegutsemiseks.“

„Iidse Mehhiko võlurid olid üsna haiged teadmisest, et see kiskja Maale ilmus. Nende meelest pidi inimesest teatud hetkeks saama tohutu perspektiivi ja suurte saavutustega täiuslik olend, kellest on tänaseks päevaks järgi jäänud mütoloogilised legendid. Ja edasi hakkas kõik kaduma – meil on nüüd kontrollitud inimene. Mida ma öelda tahan, on see, et mis meie vastas on, pole lihtsalt kiskja. Ta on väga tark ja organiseeritud. Ta järgib metoodilist süsteemi meie kasutuks lihvimisest. Kunagi imepäraseks olendiks mõeldud inimene pole täna seda enam mitte. Ta on kespärane lihatükk.“

„Pole olemas enam inimese unistusi, vaid ainult looma omad, keda kasvatatakse kulunuks, tavaliseks, nõrgamõistuslikuks lihatükiks.“

Me peame määratlema selle meis elava kurjuse ning selle välja juurima. Ma mainin korduvalt, et kuni meie, inimeste teadvus ei muutu, pole maailmas oodata ka mingit märkimisväärset positiivset muutust. Inimesed võivad minna tänavale ja protesteerida ning vehkida plakatitega, nõuda poliitilisi reforme jms, kuid kuni inimene ei „ärka“ ning ei näe reaalsust, et kõik meie institutsioonid on kurjakuulutavad ning toituvad inimkonnast ja nad mõistavad meie osa selles suures draamas, ei hakka muutuma suurt midagi. Võetakse maha üks korruptiivne valitsus ning see asendatakse täiesti uue, kinnimakstud, grupi kurjakuulutava s*takottidest poliitikutega. Sa võid muutuda rusutuks praeguse religiooniga, selleks, et proovida järgmisega. Meid valatakse pidevalt üle äärmise kurjusega. Me võime seda näha kõikjal. Ja ometi, kui palju on neid inimesi, kes eitavad seda endile otsa vaatavat kurjust, ignoreerides selle olemasolu ning tehes nägu, et see pole isegi mitte õel? Kui paljud inimesed võivad näha, et nende endi religioon on õel, et nende usuliidrid toituvad inimestest endist, samamoodi nagu nende poolt kummardatav jumal on maailma kindlalt hävitada otsustanud õel arhont?

Niisiis, millal siis inimkond ärkab ja mõistab tõsiasja, et kõik need organisatsioonid ning jumalad toituvad inimesest endast? Kui palju kordi on riigid võidelnud oma vabaduse eest, lõpetades vaid järjekordse türanniaga? Ajalooraamatud on täis selliseid näiteid. Sa ei pea selle nägemiseks vaatama kaugele, et nii juhtub. Kui palju religioone peavad inimesed läbi käima, enne, kui mõistavad, et kõik religioonid on valed? Sa vahetad jumalaid, aga mäng jääb samaks. Sa oled nende jaoks vaid patarei. Ja new age tundub võtvat kõik kõige absurdsemad religioosed põhimõtted, köites need kokku üheks üksiksarvikute poolt vikerkaari peeretavaks tundeliseks illusiooniks.

Võib olla hakkab inimkond mõistma, et sõda, vaesus ja keskkonnakatastroofid on mittejätkusuutlikud – ehk moodustavad inimesed siis kasulikuma valitsuse. Kuid see on ikkagi valitsus, võimukandja ja sa oled ikkagi ori sinust toitumist jätkavas uues süsteemis. Ehk kasvab inimkond välja tänastest religioosetest süsteemidest, mitte luues järjekordse jumalaga uut samasugust (tegelikult muutub vaid tema nimi). Inimesed hakkavad kummardama uut jumalat, jätkates tema toitmisega. Ülemaailmne religioon Dalai Lama’ga BaHai juhtimisel, on juba kavandatud. Jah, sind kotitakse iga nurga pealt. See new age jama on ka üheks selle kurjakuulutava religiooni nurgakiviks.

Kuni inimene ei ärka ja ei hakka nägema loori taha peidetud reaalsust, ei saa olema ka vabadust. Sel juhul jääb inimkond nende kuratlikest hirmuvalitsejate ja nende teenrite patareideks.“

Greg Calise

Tõlge: Sun Streak

Originaalpostitus

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelJahikuu teise nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelAvameelselt netikohtingutest

6 KOMMENTAARI

  1. Väga mõtlema panev lugemine.Eile oli etv2 pealt “Paabeli kool” kus üks 11 aastane mustanahaline tüdruk kelle üks vanem on moslem ja teine kristlane ütles, et ” islam ütleb nii, kristlus ütleb naa, aga mis see tegelikult õige on ja kas üldse?”

  2. mina usun ainult iseennast köik muu on puhas pettus,illusioon.inimesed tegelege oma vaimse mina arendamisega nii et ei vöta kellestki ööpust,öpite ainult oma vigadest.inglid on hoopis teine teema neid ei pea kummardma,nad on meie kaitseks saadetud.tasub körvalt vaataja pilguga vaadata,köike mis räägitakse ei saa uskuda,usu ainult enda südant ja vaata mis see räägib.aus enda vastu olemine on köige parem ja raskem asi.aga kui saad sellega hakkama on oled köige önnelikum inimene.kui sind ei koti teiste arvamus siis vb olla önnelik.iga inimene elab ikkagi eel köige iseendale.meie ise kujundame oma maailma önnelikuks

    • Kui sa inglihoroskoopi kummardama hakkad, siis oledki lõksus. Enda EGO lõksus. Samamoodi on kõikide asjade ja õpetustega. Kuula, vaata ja võta omaks vaid seda, mis su hinge helisema paneb. Nii lihtne see ongi.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi