Veregrupp määrab sinu isikupära?

16
50764
Tagasi
Järgmine

Veregrupp O

Foto: Net Wellness
Foto: Net Wellness

Selle veregrupiga inimesed on reeglina hästi vastutulelikud, julged ja väga seltsivad. Nad on suurepärased initsiaatorid, aga nad ei kipu tihtilugu oma algatatud tegevusi lõpetama. Nad on väga loomingulised ja populaarsed, nad armastavad olla tähelepanu keskpunktis ja nad tunduvad väga enesekindlad. Nad on justkui sotsiaalsed liblikad, nad jätavad endast inimestele hea mulje ning on tihtilugu ka väga atraktiivsed. Olles hästi organiseeritud ja järeleandmatud, aitab nende jäärapäisus sageli jõuda eesmärkideni.

Selle veregrupiga inimesed kipuvad olema rohkem kas üksiküritajad või siis liidrid ning nad on intuitiivsed, keskendunud, toimetulevad ja julged. Võrreldes teiste veregruppidega taluvad nad hästi stressi ning neil on tugev immuunsüsteem. Neil on hästi arenenud keha ning oma loomult on nad aktiivsed. Kuna neil on loomu poolest aeglasem verevool, siis selle kiirendamiseks ning enesetunde parendamiseks on neil soovitav iga päev vähemalt tund aega aktiivselt rahmeldada või trenni teha.

 • Parimad omadused: ambitsioonikad, sportlikud, jõulised ja enesekindlad. Nad on loomulikud liidrid.
 • Halvimad omadused: ülbed, edevad, tundetud ja julmad.
 • Levinud elukutsed: pankur, poliitik, mängur, minister, investeeringute maakler, profisportlane.
 • Tuntud O-grupiga inimesed: Al Capone, Gerald Ford, Mihhail Gorbatšov, John Gotti, Crystal Kay, Queen Elizabeth II, John Lennon, Paul Newman, Elvis Presley, Ronald Reagan
Tagasi
Järgmine

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelElu õppetund
Järgmine artikkelÄra kaota oma sisemist last!
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

16 KOMMENTAARI

 1. AB – “halvimad omadused: nad ei anna kunagi midagi andeks” , paraku on teine omadus selle põhjuseks – ei unusta kunagi midagi ära (võib öelda, et kahjuks).
  Paljud on mulle öelnud, et olen nagu elav märkmik.
  Sobivuse kohta võin öelda, et Teistele sobin Nede arust väga.
  Ja kui nüüd see tõesti veregrupist oleneb, siis tõeliselt olen rahul sellega, et mul ei ole kunagi, kunagi olnud igav.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi